Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok? Nem szeretném ha az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok? Nem szeretném ha az arcomra élvezne?

Figyelt kérdés

A barátommal lassan két éve vagyunk együtt.

Eljutottunk arra a szintre, hogy tegnap megkérdezte vagy lenyelem, vagy az arcomra... És mi a fászüm na...nem mentem bele.

Ne haragudjanak azok, akiknél ez így meg van. De nekem ez nem megy, én ezt nem élvezném, nem is tartom az én rendemben normálisnak, sőt iszonyodom tőle.

Legutoljára, orálisan elégítettem ki amit nem is kaptam vissza, ráadásul nála voltam így a hajnali órákban szájat sem tudtam mosni, másnapra hatalmas aftám lett.

A bőrömmel ugyan így, le sem tudom rendesen tisztítani amíg ott vagyok, csak reggel...Alapból szinte mindentől ekcémás leszek.

Az ondó pedig eléggé lugas egy folyadék.

Ti mit tennétek a helyemben? Ki hogy van ezzel?



2019. szept. 17. 06:58
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
47%
Nagyon sok nogyulolo van itt kb mindegy mit írsz úgyis te vagy a hibás mindenert
2019. szept. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
0%
Igen, a lányok vágynak arra hogy tárgyként legyek kezelve, használva legyen a testük. Önző, bunkó, flegma pasira vágynak.
2019. szept. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
30%
ezek után nem csodálkozom ha a pasi majd más nőnél keresi ezt az élményt.jogossan.
2019. szept. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
47%

Tehát a lehetőség meglenne, hogy fürödj/zuhanyozz szex után, de te mar este fáradtan lusta vagy hozzá...

Banyek az elejen meg téged sajnaltalak... Hát ezek utan mar szegény pasit...

Valahogy nálunk alap, hogy szex utan közös zuhanyzunk es kimossuk a szánkbol is a masik testnedveit... Ha ejjel 2kor, akkor éjjel 2kor...

2019. szept. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
47%

+ még ekcémas is vagy... De szegen gyerek ne élhesse ki a perverz vágyait, ne tudjon kiteljesedni a szexben, mert te lusta vagy megmosakodni ondós bőrrel...

Hát kösz, ilyen nőtől óvjon az isten...

2019. szept. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
45%

Barátnőmmel fél éven belül összeköltöztünk. Első pillanattól kezdve lenyeli. Nem is volt kérdés.

Ti meg szenvedjetek csak...

2019. szept. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

IQ bajnok itt mind az összesetek, remélem tudjátok, hogy rajtatok nevetnek még a saját férfi társaitok is, akiknek megmutattam a kérdésem. 😂

Szinte látni, hogyan romlik a kérdés minőség statisztikája, egyre több figyelem hiányos és kiéhezett kis srác gyűlik össze, hogy emelgessék az öklüket.

Ellenben ez szórakosztató is, hiszen megmutatja milyen összegzést lehet elérni a férfiak kompetenciái szerint az alsóbb rétegekből.

Nos, az eddig is világos volt, hogy a férfi agy egy zoknis fiók és nem sok mindent tud egyszerre felfogni, elkülöníteni, de azt alapból vágjátok, hogy lányokat szólítottam meg, igaz? Itt semmi keresni valótok nem is lenne, hiszen abszolút nem hívtam a véleményetekre hívást. Pont ezért, a farkatok méregetése úgyis robbantott volna.

Na már ha, rendes és kúlturált fazonok lennétek, ahogy azt pár társatok megtette, szépen és toleránsan is ki lehet fejezni egy véleményt egy férfi szemszögéből.

Azok, akiknek az agyuk helyén is sperma van, azok már nem férfiak és persze van ez így nőkkel is,akiket párként működnek velük.

Kinek ez, kinek az.

Nekem valami nem jön be, nem kell hisztizni, picikéim. Lefogadnám ti sem vagytok adoniszak minden téren. 😉

És nem kell aggódni, a pici ékszerem mindig tiszta és nem volt eddig rá panasz. ;3

Ellenben a ti botocskátokra vigyáznék, mert azért akadnak olyan meglepetés nők, akik elöbb utóbb ketté törik, ha ugrándoztok velük. :DDD

Mindenki másnak köszönöm.

A felesleges téma eltérést nem követem többé, szóval myugodtan lehet tovább verni ide. Jó idő tőltést. Puszi❤️

2019. szept. 17. 12:33
 28/32 anonim ***** válasza:
65%
Legyél leszbi. Neked az a legkézenfekvőbb.
2019. szept. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Mi análozunk is (gumi nélkül), és simán a barátnőm szájába élvezek utána! Sőt, ha beiszunk előtte, még perverzebbek vagyunk, a seggébe élvezek és kifolyatjuk a spermát majd az ujjammal "összegyűjtöm" és a szájába adom, ne vesszen már kárba a cucc! ;)
2019. szept. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom a baratnodet ha ez tényleg igaz bár erősen ketlem
2019. szept. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!