Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti talalálkoztatok normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti talalálkoztatok normális emberrel puncson? Vagy csak nekem írnak primitív, erkölcsileg kifogásolható, alapműveltséggel sem rendelkező pasik?

Figyelt kérdés
Több mint 80 levelet kaptam eddig, de szinte kivétel nélkül mindegyikben találtam erősen kifogásolható dolgot. Olyan tulajdonsagot/ értékhiányt, amik amugy fontosak nekem ismerkedésnél (tehát nem a hibákat keresem mindenkiben)
2019. szept. 17. 22:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Aki szerint a sikerességben es a vagyonban mérhető az ember értéke az ne csodálkozzon hogy ilyenekkel fut össze.

Elárulom neked, ezeknek semmi közük a valódi értékekhez, sőt nagyon kevés sikeres és gazdag embert ismerek aki az én mércémmel értékes is.

2019. szept. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
#11 pomt errol beszelek itt en is. Hogy hulladek emberekkel talalkozom. Ove lehet a fel orszag is felolem ha az en megitelesem szerint szar ember.. a vagyok senkinek nem hatarozza meg az erteket. Pedig nagyon sokan azt kepzelik magukrol. Holott primitiv es erkolcsileg nulla emberek. Ez a problemam nekem is. Valamit felreerthettel ha nem esett le
2019. szept. 17. 23:46
 13/17 A kérdező kommentje:
*vagyon
2019. szept. 17. 23:47
 14/17 anonim ***** válasza:
udv a valo vilagban.
2019. szept. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A puncs első sorban arról szól, hogy szexért pénzt, eltartók és eltartottak. A komoly kapcsolat nem tartozik elsődlegesen az oldal profiljához.
2019. szept. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

11 es vagyok

Egy olyan oldalra regisztráltál ahol pont a karrier és a pénz számít értéknek. A női oldalról pedig a külső és a szexualitás.

2019. szept. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 mikeXxX ***** válasza:
Persze persze nem a pénz miatt regeltél oda . Ha csak értelmes ember kell nem a puncs a jó hely .
2019. szept. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!