Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Illik a nálad idősebb Rosszlán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik a nálad idősebb Rosszlányok.hu-n hírdető nőket tegezni?

Figyelt kérdés
Vagy biztosabbra mész ha magázol vagy önözöl ?

2019. szept. 18. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Az csak egy K U R V A. Tegezheted
2019. szept. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Hat, ha nem valami hatvanasat akarsz felszedni akkor ne, hulyenek nezne. Meg ha mondjuk 20 vagy o meg 35 akkor se, tenyleg csak egy k~rva akit ablaktorlonek is szolithatsz amig fizeted az arat.
2019. szept. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
egy utolsó rongy úgy szólítod ahogy akarod :D
2019. szept. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Tisztelt Hölgyem!


Az imént láttam hirdetését és felkeltette az érdeklődésemet. Eme levelemmel célom, hogy találkozónk időpontját és részleteit egyeztethessük.

Érdeklődni szeretnék továbbá arról, hogy az adott összegért, milyen szolgáltatásokat vehetek igénybe Öntől? Anál, orál, szerepjáték? Esetleg arcraélvezés is kivitelezhető lenne?

Külön megköszönném, amennyiben az eltöltött este folyamán olyan kifejezésekkel illethetném, mint "retkes ri-banc" vagy éppen a "büdös ku-rva".

Várom megtisztelő válaszát!


Üdvözlettel:

Mészáros Lőrinn

2019. szept. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A rosszlányok nem az illemről szólnak, hanem a pénzről. Mész-fizetsz-ürítesz-eljössz, nagyjából ennyi a történet (igen "ürítesz" mert prostival csak az). Alapból le fog mindegyik prosti tegezni - ettől még lehet normálisan viselkedni, a k...va is ember, de nem az udvariasságodért, vagy a bókjaidért fog szeretni csak a pénzedért.
2019. szept. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk amikor dominánál voltam és elsőre letegeztem akkor azért kegyetlenül elverte a seggemet. szóval csak óvatosan, nézd meg melyik kategóriából választasz...
2019. szept. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel, ahogy akarod,te dolgod, te pénzed, miért is ne?
2019. szept. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Gondold végig mit akarsz velük csinálni. Ahhoz a tevékenységhez szerinted milyen forma illik? Szerintem a tegezés.

2019. szept. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!