Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A prosztata masszázs és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Béla2019 kérdése:

A prosztata masszázs és strapon homoszexualitás?

Figyelt kérdés

Párommal boldog, kiegyensúlyozott életet élünk, de ő hónapok óta mondja, hogy szeretne egy felcsatolhatóst és azzal ellátni az én bajom.

Annyira szeretné, hogy gondolkodóba estem. ettől ogye nem vagyok se meleg, se bi?


2019. szept. 23. 09:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a baj veletek. Párom ugyanez. Szeretnéd te is? Ha igen akkor csináljatok.
2019. szept. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy házasságon belül szerintem minden megengedett ami mind két félnek jó. Mivel nővel vagy, így nem homoszexualitás. Minden férfinak érzékeny az ánusza és a prosztatája, ha beismeri ha nem.
2019. szept. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
7%
Nem vagy meleg de ha izgat a dolog akkor 100% hogy biszex vagy.
2019. szept. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig úgy tudtam, hogy az a homoszexuális, aki a saját nemét szexuálisan vonzónak találja, pont. A biszex, aki mindkét nemet vonzónak találja. Hol van ebben az hogy az anális szex homoszexuálissá tenne?


Ha a melegek többsége szereti az almát, és én is szeretem az almát, akkor meleg vagyok? Ezt a marhaságot.


Én kifejezetten undorodom egy másik férfi péniszének a látványától is,de attól még a barátnőmnek néha engedem, hogy felcsatolhatóssal dugjon. Szeretjük a változatosságot, őt felizgatja, nekem meg tulajdonképpen egész rendben van az élmény ha nem is csinálnám minden nap.

2019. szept. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A nemi irányultság attól függ melyik nemhez vonzódsz, ha csak a nőkhöz akkor nem vagy meleg, sem biszex. Ettől még a többség ezt b...zisnak fogja tartani, de ne foglalkozz vele, semmi közük hozzá, hogy a feleségeddel mit csináltok a hálószobában, ha mindketten vágytok rá.

Ne felejtsétek viszont az anális szex alapszabályait: higiénia, síkosítás, fokozatosság - egészségetekre! :)

2019. szept. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

De, sajnos a polgári törvénykönyv szerint ha a barátnőd akár egy ujjal is hozzáér a seggedhez, akkor homoszexuálisnak számítasz, amit 15 napon belül köteles vagy bejelenteni a kormányhivatalnál.

Egyébként meg ahogy előttem is elmondták, meleg/bi attól leszel, hogy melyik nemhez vonzódsz. Az, hogy ennyire ódzkodsz attól, hogy meleggé vagy biszexuálissá "válj" csak annyit jelent, hogy valamilyen szinten homofób vagy.

2019. szept. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem dug a barátnőm és abszolút nem vitatom azt hogy a nőkhöz vonzódom. Egyébként így alakult és nem mert én beszéltem volna bele vagy ilyesmi. Soha nem csinálnék ilyet. Ő célzott rá még első körben és másodikra már vette fel az eszközt minden kérdezés nélkül.
2019. dec. 19. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 manly ***** válasza:
100%
Nem. Egyáltalán nem homoszexualitás ha nő csinálja .
2020. máj. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!