Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Másfél hónapja megcsaltam a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél hónapja megcsaltam a párom, most megkérte a kezem?

Figyelt kérdés

Megcsaltam egy külföldi csávóval, úgyse derül ki viszont nem védekeztünk és kb két hete tudom hogy terhes vagyok, el akartam mondani a barátomnak de annyira megörült hogy nem volt szívem végigmondani, bekönnyezett és azt mondta már a kezemet is meg akarta kérni és azt hiszi az övé a kicsi. Mit csináljak? Csütörtökön tényleg meg is kérte a kezem és nem tudtam nemet mondani.

21/L


2019. szept. 29. 12:23
1 2
 1/13 Liz* ***** válasza:
92%
Még most mondd el neki mi történt. Szerintem te sem akarod hogy egy idegen gyerekét nevelje fel!:/
2019. szept. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki. Mindenkepp.
2019. szept. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Vagy abortusz, vagy szakíts...

Az, hogy lapítasz, h félrekeféltél... nos, oké. De megtennéd azt a büdös prosztóságot, h felneveltetnéd vele más gyermekét, mint a sajátját?!?

2019. szept. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez kamu, ennyire romlott undorító nők nem léteznek.
2019. szept. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

Jah várjál, újraolvastam, tud a gyerekről?


Tudod, ha ezek után felnevelteted vele, alábbvaló leszel a legutolsó utcasarki, fogatlan prostituáltnál.

2019. szept. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

om ez remelem kamu de ha nem akkor szerintem mind meg neki, ha veled marad meg is erdemlitek egymast viszont ha keoes vagy vele felneveltetni masnak a gyereket mintha a sajatja lenne es egesz eletedben titkokni hogy megcsaltad akkor eleg fura lelkiismereted lehet raadasul kerdeses mennyire szeretsz egy olyan ember akit megcsalsz

N

2019. szept. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%
Lehet a párodtól a gyerek?
2019. szept. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
Mondd meg neki az igazat, hogy utána szakítson veled és készülhess az egyedülálló anya szerepre.
2019. szept. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%
Miért nem vetetted el egyből amikor megtudtad hogy tehes vagy?
2019. szept. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%

Legalább szinesbőrű volt az a "külföldi csávó"? Mert ha igen, akkor a szülőszobán lesz nagy égés nemcsak neki, hanem neked is .

Tudok ilyen esetről, ahol ez megtörtént. De ha nem, akkor is bármikor kiderülhet. Elég ha mondjuk valamikor ki kell venni a gyerek manduláját, és olyan vércsoportja van ami nem lehet a kettőtök kombinációjából.

Mindig jobb az egyenes út, mert így soha nem leszel igazán boldog.

2019. szept. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!