Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megcsaltam a párom. Mondjam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a párom. Mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Német o.-ban dolgozik. Mostanában ritkán jár haza, de miattam igyekszik minél gyakrabban. Egyik volt pasimmal találkoztam kint egy kávézóban és nagyon jól elbeszélgettünk. Nálam folytattuk az estét és megtörtént. Eltelt egy két hét azneset után és egy péntek estén egydül boroztam. Írtam neki nem e jön el és átjött.

Azóta ha a párimmal szexelek a volt barátom jár az eszembe és rettentöen lelkiismeretfurdalasom van. Ti elmondanatok neki. Vagy csak siman priballjak neg ne talalkozni a vilt baratommal többet


2018. máj. 28. 21:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
57%
ri.nc vagy
2018. máj. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%
Szakitanek
2018. máj. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Tuti kidob ha elmonom. Ezért nem merem
2018. máj. 28. 22:01
 4/23 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem gyónd meg, úgy könnyebb lesz. Ha a férjednek olyan a természete, akkor nem fog elengedni ha elmondod neki. Ha nem olyan, és elmondod neki, akkor elbúcsúzhatsz tőle. De ha nem mondod el neki, ki tudja, máskor nem csalod e meg. Láttatlanban ennyit tudok hozzáfűzni, amúgy gratulálok.
2018. máj. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
87%
Ha elmondod akkor 99%, hogy szakít. Melyik pasi iránt érzel most erősebben? Inkább a Németországban dolgozóval szakítanék, hiszen hosszú távon nagyon nehéz fenntartani egy ilyen kapcsolatot. És akkor bűntudat nélkül együttt lehetsz a másik pasival. De az a lealja, ha egyik se tud a másikról, főleg így, hogy miattad jön gyakrabban haza. Valameloyiket zárd le mindenképp. A saját meg az ő érdekükben is.
2018. máj. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
85%

Azért ez annyira szánalmas

Külföldön dolgozik azért hogy jobb legyen erre te unalmadban az exel kefélgetsz

Mondd el neki és szakítsatok ennek így nincs értelme

2018. máj. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
42%
Gusztustalan vagy es igy kerdezik tolem miert nincs baratnom mert egyiket se tartom annyira h konolyabban foglalkozzak vele uriteni jok vagytok azt ennyi az osszes kivetel nincs mi palik legalabb nyiltan hutlen kutyak vagyunk de ti nok eljatszatok az artatlant azt egyszer igy is ugyis mas faxara vagytok minek parkapcsolat ? Nyomorek kvrva ja es ezt mondom 20 evesen :)
2018. máj. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
48%
Ha szereted a párod, ne mond el. Szakíts az exel.
2018. máj. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
51%
De mond el neki ne legyel meg ekkora rlbanc h ugy szeret es ugy bujik hozzad h te mast szoptal multheten fuj renelem legalabv elkaptal valamit amivel megroviditetted a a kvrvalkodos eletedet. Na csok
2018. máj. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
74%

De ismerős...! Kint voltam Németbe addig az exem jó érezte magát másik faszon!

Nem vallotta be de tudtam es elvaltunk!

2018. máj. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!