Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mit csináljak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak hogy elfelejtsem vagy valami?

Figyelt kérdés
Nagyon szerettem azt a férfit akivel elvesztettem viszont ő elhagyott engem... Mindegy, azóta magamhoz nyúlni nem is ment, majd sokáig csak nagyon nehezen ment és ha el is megyek sírok de nem az örömtől...mások mondták hogy el kéne felejtenem ahogy vele csináltam meg hogy tapasztalatszerzeskent mással feküdjek le de nem megy a szexre gondolni is fáj mert mindig eszembe jut vele minden tökéletes volt és mennyire szerettem vele... szerintetek ez meddig fog még tartani vagy mit kéne csinálnom?

2019. szept. 29. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Menj dolgozni 12-16 órába nem lesz energiád ezen kattogni ..


De amúgy keress fel egy pszichómokust

2019. szept. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Dolgozom+suliba járok de valamikor aludnom is kell és mindig eszembe jut lefekvéskor pl pedig elég rég történt a dolog...
2019. szept. 29. 21:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Erre csak az idő ami gyógyír. Nem rég történt a szakítás?
2019. szept. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gondolkozz, hogy mennyi elvesztegetett időn van még arra pazarolni akire felesleges. 1 hét, 1 hónap, 1 év? Pedig egy perc is túl sok. Menj emberek közé, mozdulj ki, legyél nyitott a világra, kutyaharapást szőrivel, bízz magadban, hogy jön majd egy sokkal jobb. Lehet már tegnap rádköszönt csak nem akarod észrevenni.
2019. szept. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%

Sajnos én is voltam már ebben a cipőben azzal a különbséggel h én nem sítam masztiutá

Ehet h köhelyesen hangik de az idő tényleg begyógyítja a sebeket. Próbálj nem gondolni rá. Tereld el a gondolataidat,és ismerkedj.

Nekem az is segített. Igaz h én a szakításunk után fél évre rá tudtam csak ismerkedni. De nagyon sokat segített.

Kitartás

L

2019. szept. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
-,-
2019. szept. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én két éve nem tudom feledni. Baromira irigylem azokat, akik szakítás után fél évvel ismerkednek.
2019. szept. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!