Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit tegyek, hogy végre túl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy végre túl lépjek rajta és elfelejtsem?

Figyelt kérdés

Áprilisban szakítottunk a barátnőmmel, eleinte nagyon nehéz volt, nem tudtam túl lépni, és a mai napig bármit megtennék, hogy vissza kapjam. Nagyon szeretnék túl lépni, és végre szeretni valakit, aki szintén szeret. De ő már teljesen elfelejtett. Ha irok neki, még csak meg se nézi, és látszik, hogy nem szeret. Én meg hiába próbálom elfelejteni nem tudom, amíg nem lép valaki a helyébe akit szeretni tudok :(

Mit gondoltok?

25/L



2018. júl. 23. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Pedig sajnos ez van, el kell felejtened. Majd fog jönni valaki más. Erre nincs útmutató. Idő kérdése az egész.
2018. júl. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%

Első körben kösd le magad, ne utána koslass. Amíg nem vagy rajta túl, kár erőltetni a másokkal való ismerkedést, mert maximum pótléknak fogsz valakit tartani, de nem azért leszel vele, mert valóban őt akarod.

Nyilván okkal is lett vége, szóval így lassan 3 hónap után próbáld meg az önsajnálatot elengedni (bocs, nem megbántani akarlak, de ilyenkor az ember önmagát sajnálja), elfogadni tényként, hogy ez van és tovább lépni. Na meg aztán az sem túl vonzó, hogy a másik miatt lemész kutyába, tudom, hogy nehéz de kicsit emeld fel a fejed, koncentrálj a sulira/munkára, menj el kikapcsolódni, csinálj valamit, amit szeretsz. Aztán majd a többi jön magától.

2018. júl. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tényleg az a legfontosabb most, hogy ne hagyj magadnak időt az agyalásra. Hobbi, munka, barátok, séta, az a lényeg, hogy mindig legyen valami, amit csinálhatsz. Közhely, de az idő tényleg segít, csak hagyd, hogy teljen, meglátod, hogy idővel már csak tényként fogod kezelni. Akkor kezdj el újra ismerkedni, amikor már nem okoz fájdalmat az emléke és újult erővel, lelkesen tudod belevetni magad az új kapcsolatba. Minden jót
2018. júl. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Először is próbálj meg valamivel terelni a gondolataid ( utazz , mozdulj ki otthonról) mindent ami rá emlékeztet szabadulj meg azoktól is . Próbáld magadban tisztázni, hogy ő le sz*r én is azt teszem. Addig ne kezdj új kapcsolatot míg túl nem tetted magad rajta , mert csak rontani fog a helyzeteden .
2018. júl. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!