Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire megertő a pártok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire megertő a pártok azokon a napokon?

Figyelt kérdés
Nyilván igyekszem magamban tartani a hisztik és a sirasok javát, de van hogy egy egy kisebb hiszti hatalmas lesz. Ilyenkor a párom tombol és hormon zsaknak hív. Semmi kedvesség megértés. Pedig én tényleg nem akarok veszekedni... Tapasztalatok? Hogyan reagál a ti pártok ilyenkor?

2018. aug. 20. 03:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Nekem semmi tünetem nincs olyankor. Sőt... A pasik nagy része nehezen viseli a hangulat ingadozásokat. Próbáld vele megbeszélni, hogy kicsit hagyjon békén azokon a napokon, mert érzékenyebb vagy. Nem mindenki reagál egyformán.
2018. aug. 20. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%

Nekem sincsenek ilyenkor tüneteim. Találn próbáld magad moderálni és megváltoztatni a szemléletedet. Ne légy hisztis. Minden csak rajtad múlik. Légy türelmes. Hisztikitörés előtt számolj el magadban 3-ig.

De a párod se normális, hogy a viselkedésedre így reagál. Zsák a foltját.

2018. aug. 20. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
9%

Szexelni kell és kész.

A szex majdnem mindenre megoldás.

Nincs hiszti, nincs görcs.

2018. aug. 20. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%

12 éves korom óta menstruálok, volt időm megtanulni, hogy azokon a napokon se viselkedjek idegbeteg állatként.

Bírom, amikor sok csaj még a fogamzásgátló okozta megvonásos vérzés alatt is leadja a cirkuszt, és el kell neki nézni mindent, mert ő most menstruál.

Hát nem.

Bemész egy boltba, vagy egy rendelőbe, ahol épp menstruál az ott dolgozó, akkor te el fogod nèzni, hogy egy hisztis pi.csa? Vagy ha a női buszsofőr kezdene tombolni a forgalomban? Felnőtt nők tucatjaival futsz össze minden nap, akiknek épp megvan, és pont úgy viselkednek, mint máskor. Pedig neki is vannak hormonjai, ő is görcsöl, stb.

Ez a hisztériàzàs egyáltalán nem normàlis, ahogy az se, hogy azt hiszed, hogy a szeretteiden levezetheted. Mert te se a munkahelyeden kezdesz hisztibe, hanem a pároddal. Aztán ne csodáld, ha ki fog dobni.

2018. aug. 20. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Egyszer kérdésemre megjegyezte a párom, hogy azokon a napokon picit érzékenyebb vagyok, de csak picit. Én nem vettem észre, amúgy sem vagyok érzéketlen. Ez az egy utalása volt, amúgy ilyenkor sem volt sose konfliktus. Hiszen ő nem bunkóskodik, én nem hisztiskedek.
2018. aug. 20. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
11%

Mióta is menstruálsz kérdező? Ennyi idő alatt kutya kötelesség lett volna kifejleszteni egy működő túlélési stratégiát. Ezer meg egy módszer van partner bevonásával vagy anélkül. Inkább azt látom, hogy a hozzád hasonlók így "legalizálnák" a minősíthetetlen viselkedésüket. De kezdésnek mondjuk próbáld azt meg, hogy abban az időpontban, mikor kiírtad a kérdést, alszol inkább.

32/f

2018. aug. 20. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%
Én azonnal felismerem, ha a hormonok szórakoznak velem és ilyenkor sem szoktam hisztizni (mint ahogy máskor sem, hiszen semmit nem ér vele az ember), erre való az önuralom, nem valami bonyolult dolog szerintem. Mondjuk nálam nem gyakori, hogy egyáltalán feszültnek érezzem magam ilyenkor, általában tünetmentes vagyok, de minimális önismerettel szerintem az ember simán el tudja dönteni, hogy mi az oka az érzelmi hullámvasútnak és ennek fényében moderálni is tudja magát..
2018. aug. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Betegségem miatt évente kb 3-4x menstrualok.. De akkor nagyon. Ezt 15 éves korom óta most vagyok 22.. Az orvosok szerint jó az így is... Szóval nekem mindig nagyon új az érzés...
2018. aug. 20. 13:39
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem az történik hogy én rögtön hisztizek. Hanem elsirom magam a tvben valamin. Erre na már megint hülye. Köszönöm szépen a válaszokat.
2018. aug. 20. 13:45
 10/13 anonim ***** válasza:
70%

Nem hisztizek feleslegesen, és nem esek a páromnak hisztiből, aki semmiről nem tehet.


29 vagyok, nem dedós.


Igen, fáj, görcsölök, ömlik belőlem a vér, és sokszor vagyok ingerült mégsem a kedvesemet bxtatom jódolgomban.

2018. aug. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!