Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz ha 24 évesen még nem volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha 24 évesen még nem volt kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy milyen. Teljesen tapasztalatlan vagyok.

2019. okt. 7. 20:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Igen az. Mert valami nincs rendbe veled.

És ez csak rosszabb lesz. Hidd el gáz hogy nem értesz ahhoz ami mindenkinél alapból jön mert egy természetes dolog.


36/f szűz

2019. okt. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Igazabol az gaz, ha mar volt. :D Mivel a mai vilagban 30 alatt csak gyerekekkel tudsz talalkozni es/vagy idiotakkal. Azok meg nem erettek egy normalis kapcsolatra. Szoval raersz!
2019. okt. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
32%
28 vagyok és nő. Nekem se volt még. :/
2019. okt. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem gáz. Bocsi
2019. okt. 8. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem mindenki vágyik párkapcsolatra.


Azzal nem értek egyet,hogy feltétlen "lúzer" lenne,akinek sosem volt.


Főleg fiatalon baromi könnyű párkapcsolatot találni.

Akkor még csak a külsőségeken múlik többnyire.


30 felett már sokkal nehezebb,mert nem elég a külső.


Na,meg azért az sem mindegy kivel,és milyen áron,meg milyen volt az a kapcsolat.

Nehogy már egy 8 általánosos falu bikája,akinek volt 20 db két hetes kapcsolata az "menőbb" legyen,egy több diplomás karrieristánál,akinek vannak más céljai is az életben,mintsem a társadalmilag elvárt norma szerint éljék az életüket.


31/f

Kapcsolatszűz.

2019. okt. 8. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

11-es,nem hinném,hogy feltétlen abból fakad a "probléma",hogy valaki "nem ért" a kapcsolathoz.


Ha egy ember értelmes,jó szociális készségekkel rendelkezik,akkor akár az első kapcsolata is lehet jó,működőképes.

Itt nem feltétlen igaz,hogy a mennyiség jó irányadó.

Vannak,akik sokadik kapcsolatukban ugyanazt a hibát követik el,vagy egoisták,nem hajlandóan változni semmiben,rossz házasságban élnek,stb.


Minden a kölcsönösségen alapszik,de ez nem csak a párkapcsolatokra igaz,hanem mindenre az életben.


Hidd el,sok olyat látok a környezetemben,akikkel nem élne egy normális,magára adó ember,mégis van mellette egy nyomorult balek,aki eltűr neki mindent.

2019. okt. 8. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt még 21 évesen:(
2019. okt. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!