Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt a legextrémebb helyszí...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legextrémebb helyszín vagy szituáció ahol vagy amiben szexeltetek?

Figyelt kérdés

2019. okt. 9. 22:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

nappal parkolóban orális szex

barátom kórházban volt akkor orálisan kényeztettem


26/L

2019. okt. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
81%

Extrém? Anno középsuliban tornaterem melletti lány öltözőben rendszeresen szexeltünk, volt, hogy órák után mikor ott voltunk, be zárták az öltözőt, míg bent voltunk, és be lett riasztva a folyosó szakasz, még szerencse, hogy volt rajta egy bukó ablak, azt ki lehetett akasztani, és ott kimásztunk utána :D

Rengeteg alkalom volt szintén órák után olyan folyosó WC-ben, ahol már csak laborok voltak, és akkor már nem volt tanítás, egyszer majdnem lebuktunk, mert felnőtt oktatásra ki lett bérelve az egyik terem, és jöttek elég sokan mi meg bent voltunk a WC Ben, fogtam a kilincset, mintha zárva lenne, volt nálam egy kapucnis pulcsi, azt adtam a barátnőmnek, ő abban ki tudott jönni, jól magára húzta es gyorsan eltűntünk onnan :D

Volt sok erdei "kaland", majdnem lebukással is, elhagyott tanyára is jártunk párszor, aztán mikor mentünk volna oda egyik alkalommal, kiderült, hogy nem is elhagyott a ház, épp voltak bent :D

Aztán mikor már engedték a lány szülei, hogy náluk aludjak volt olyan, hogy épp egymásban voltunk takaró alatt, be jöttek a szülei beszélgetni, akkor sem sokon múlott a lebukás...

Otthon nálunk volt egyszer lebukás, anyukám hazajött korábban, mint számítottam, mi meg a fürdőszobában voltunk... Utána anyu is engedte, hogy fel jöjjön hozzánk bármikor, es nálunk is aludjon, talán 16 voltam.

Régi szép idők :D

28/F

2019. okt. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Toronydaru kezelőfülkéjében. De csak szopás volt.
2019. okt. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
75%

Szüleimmel egy szobában, éjjel, anális szeretkezés, teljesen hangtalanul, zuhany alatt egy keresztény szálláson, ahol nem volt zárható az ajtó, és az egész folyosóval közös volt a zuhanyzó (reméltük, hogy nem nyit be senki), szintén análisan, máskor vonaton volt mindhárom (orális, hüvelyi, anális) úton, van egy egészen friss történet is, de azt nem írom le, mert szégyenlem.

Voltak csak orális pillanatok is, repülő mosdófülkéjében, medencében, bárpult mögött egy rendezvényen, popsiujjazás színházban, és más egyebek.

2019. okt. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Miskolctapolcai barlangfürdő öltözőfülkéjében, miközben emberek jönnek mennek kint.Csomó nyilvános helyen, erdőn mezőn, kocsiban menet közben, stb.
2019. okt. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Pláza lépcsőházaban, strandon, tóban, kocsiban, erkélyen. Szeretem az extrém helyeket. Huszoniksz lany.
2019. okt. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
52%
Miskolctapolcai barlangfürdőben egy gyönyörű szőke erdélyi lány víz alatt szopott. Csak az unokahúgom vette észre, mert 1x véletlenül őt tapizta a lány mert azt hitte én vagyok :-D
2019. nov. 4. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 ÉrettFfi ***** válasza:
Erkélyen mert nemvolt légkondi és elviselhtetlen meleg volt a bungalló Tunéziában.
2019. nov. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Tesco próbafülkében, meg Corvin áruház próbafülkében.Kukoricásban, munkahelyen de ott lebuktunk ki is rúgtak :)
2021. júl. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!