Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbeteg embereknek milyen...

Pánikbeteg embereknek milyen helyek, szituációk a legrizikósabbak?

Figyelt kérdés
Olyanoknak, akik pánikbetegségben szenvednek, milyen helyek, események, szituációk azok amik feltétlen kerülendőek?

2018. júl. 9. 12:05
 1/4 anonim válasza:
Metrót nem szeretem,bezárva beszorítva érzem magam.Postát sem nagyon szeretem a sorban állás.Liftől írtózom.Utálom az erőltetett bohócok, bohóckodásait.Nagy tömegben sem szeretek lenni.Ha vonaton utazom,választani szoktam egy szimpatikus embert,és azzal beszélgetek.A vonat biztonságos mert van vészfék,és a wc menedék hely,ha roham jönne,vagy lenne.Magamra tudom zárni,akár elszívhatok egy cigit is.
2018. júl. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sokszor minden, néha semmi.
2018. júl. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Olyan helyek, ahonnan nem lehet lelépni. Kifejezetten rossz pl az étterem, várni a kajára, aztán meg főleg ha már legalább a kajálás közben vagy. Ki kell fizetni mindenképp, semmiképp nem lehet elmenni.
2018. júl. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én 19 éves vagyok és pánikbeteg vagyok. Az első nagyobb rohamom decemberben volt. Nekem a legrizikósabb helyzetek: busz(első rohamom is ott volt), buszpályaudvar mikor tömve van és bent vagyok a tömegbe, várva a buszt, bármilyen várakozóhely ahol tömeg van, erőltetett családi vagy közösségi beszélgetések.
2018. júl. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!