Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A baratnom azt mondja szeret,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnom azt mondja szeret, megis ilyet ker tolem?

Figyelt kérdés

1 eve vagyunk egyutt, nekem ő volt az elso, neki en mar a sokadik. Most azt keri hogy menjek bele egy harmasba a legjobb fiu haverjaval. Nagyon szep lany, en meg atlagos, felek h elhagy ha nemet mondok vagy megteszi massal. Raadasul 3 hete gyogyszert is iratott nodokinal volt. Ti mit csinalnatok?

Lanyok ez normalis? Ti gondolnatok ilyesmire?

F19


2019. okt. 14. 19:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarod, akkor ne menj bele!

Ha emiatt elhagy akkor egy percig se bánd!

2019. okt. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát hagyd el te! :)
2019. okt. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De szeretem. Es felek ha nem is hagy el akkor megcsal titokban.
2019. okt. 14. 19:11
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Kuka!
2019. okt. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én 20 éves lány vagyok, és lehet kicsit maradi a gondolkodásom, de biztosan nem kérnék ilyet a páromtól. Szeretem, már évek óta, más férfihoz hozzáérni sem tudnék a jelenlétében és a beleegyezésével sem. Nekem semmi öröm nem lenne abban, ha mással (is) kéne szexelnem.

Viszont különbözőek vagyunk, így a barátnőd nevében nem tudok beszélni. Mindenképp próbáld ezt vele átbeszélni és sajnos azt tudom mondani, hogy ha azért kidob, mert nem akarsz egy 3. embert a szexbe, akkor ő nem szeret. A szeretet abból áll, hogy nem akarsz a másiknak rosszat.

Barátom pl. eleinte nagyon szerette volna az anált kipróbálni velem, én egyszer belementem mert nekem is új élmény volt, viszont elmondtam neki, hogy nagyon fájt (hiába csináltuk óvatosan, előkészületekkel), soha többet nem kérte tőlem.

Sőt, még sajnálkozott is, hogy fájdalmat okozott.


Ha nem akarsz hármasozni, ne menj bele. Ha emiatt otthagy, te jártál jobban. :)

2019. okt. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Koszi 5ös, igazad van, csak nehez emiatt szakitani ha szeretsz valakit.
2019. okt. 14. 19:15
 7/15 anonim ***** válasza:
77%

Ahogy az #1-es írta, a többes szexnek amúgy is az egyik alapszabálya, hogy mindkét félnek egyformán akarnia, kívánnia kell. Itt te pedig nem kívánod, akkor meg ne menj bele és kész. Elhagyni egyébként amúgy is el fog... már bocs, de nem vagytok szexuális aktivitásban, nyitottságban egy szinten, de ezt ne bánd. A Te életed, a te szexualitásod, nem másoknak kell megfelelned, hanem azt a partnert megtalálnod aki illik hozzád.

Az, hogy "nagyon szép lány" neked elég egy kapcsolatra??? Pfff….

2019. okt. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A haverja már meg is csinálhatta, lehet ő jobban kell neki mint te. Ha nemet mondasz, akkor keres másik havert harmadinak akikkel partiva vágják majd.
2019. okt. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Sajna itt ennek már annyi
2019. okt. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Valoszinu mert a telojaban is talaltam mar vidit egy csavorol, arca ugyan nem latszik. Hulye vagyok h vartam eddig.
2019. okt. 14. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!