Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ezek alapjan szeret a baratnom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapjan szeret a baratnom?

Figyelt kérdés

Tegnap este athivtam a legjobb haveromat meg a baratnojet hogy b3t3pjunk termeszetesen az en baratnom is ott volt. Mikor tekertem a cigit folyton piszkelt a baratnom, hogy hogy tekerem meg ilyenek aztan csinaltam egy normalis jointot. Ő csak beleszivott nehanyat. Amikor mar 420 allapotba kerultem akkor elkeztem rohogni. Mondogatta hogy szerinte pizsi ido van lehet nem kene tobbet szivni meg hogy mikor lesz vege a hatasanak. Ez annyira elrontotta a kedvemet egy idore(tapasztaltak tudjak hogy felerositi az erzeseket: eleg valaminek egy kicsit viccesnek lennie vagy kicsit szomorunak akkor azt megjobban erezni fogod). A haverom felvett egy uszoszemuveget es a baratnom meg egesz vegig rohogott rajta es vegig videozta meg fotoza engmem eg csak egyszer fotozott le. Ram amikor ramnezett mindig komoly volt de akarmit csinaltam meg csak nem is mosojgott. Egyszer nagyon ehes lettem bementem szendvicset csinalni es leejtettem a kest. Ott volt a tesom es mondta a baratnom neki hogy ne foglalkozz vele a tesod egy B.a.l.f.a.s.z/g.y.o.k.e.r Itt ugy elgondolkoztam azon, hogy ilyen az igaz szerelem? Ez a lany szeret engem vagy csak le akar fekudni? Hosszutavra tervez vagy csak B terv vagyok neki? Aztan akarmi kis hlyeseget csinalt a haverom mindig nevetett rajta es alapbol meg folyton ot nezte es mosojgott ra es ez engem nagyon felk*rt mert ugyan azert(esetenkent a semmiert mint a baratomnal) nem is mosojgott ram. Azon nevetnek az emberek akik szamitanak nekik es szeretik oket. Szerintetek ez igy mi a f?

Ugy erzem hogy nem figyeli az erzeseimet meg hogy lekezelo neha. Csak 1 evvel idosebb mint end e latom rajta hogy magat sokkal tobbre tartja mint engem. Masokon nevet, jol erzi veluk magat velem meg ha tobben vagyunk akkor nem. Velem csak akkor kedves ha ketten vagyunk. Ez ilyen ha nincs lo jo a szamar is? Amikor mondok neki valamit akkor az en velemenyem mindig szar vagy hasonlo es nem lehet komolyan venni. De amikor o mond valamit azt komolyan kell. Hogy erjem el azt hogy engem is komolyan vegyen?

16/F



#barátnő #barát #szerelem #szeretet ##betépés ##joint ##weed
2019. szept. 22. 11:08
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Drogos vagy. :(
2019. szept. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Előre is elnézést, de valószínűleg épp most fogalmazódik meg benne, hogy gyerekes vagy hozzá, és lépnie kéne, de gondolom kötődik is és szeret, és ezért nem akar változtatni, de ez kétlem, hogy javulna. Légy férfi, és törődj vele, vagy szakítsatok.

Ui.: a mosolyog ly és nem j

2019. szept. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De az a durva hogy nem vagyok gyerekes meg tokeletlen nem tudom most eppen mire gondoltatok, de le akar fekudni velem meg mindig mondja hogy szeret de attol felek hogy csak mondja. Buli utan nyomtunk egy 69 et de ez nem tortent volna meg ha nem szeret. Igazabol fingom sincs mit erez, beszeltem vele mar errol es azt mondta hogy csak en kellek neki...
2019. szept. 22. 12:56
 4/9 A kérdező kommentje:
2. Koszonom az oszinteseged<3
2019. szept. 22. 12:58
 5/9 kargor ***** válasza:

Szerethet tédeg simán, lehet csak húz téged(piszkálódik).

A drog is lehet hatással erre, fokozza a szexualitást is.

2019. szept. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Megértem a lányt, főleg aki pontos jvel ìrja a mosolyt...
2019. szept. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit ertetek meg rajta es a pontos j ly rol szlajatok mar le😂😂😂
2019. szept. 22. 14:21
 8/9 A kérdező kommentje:
6. Miert erted meg?
2019. szept. 22. 14:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem előfordulhat az is, hogy nem szeretné, ha betépnél vagy aznap estére mást tervezett vagy megsértődött valamin.
2019. szept. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!