Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi van a párommal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van a párommal?

Figyelt kérdés

Miután elélvez nagyon gyakran eszméletlenné válik.

Pecekig nem tér magához.

Említettem neki, azt mondja ő erre nem emlékszik.

Csak annyit szokott érezni orgazmus közben, hogy nyomást érez a mellkasában, és fájóan zsibbad a bal karja.

Elment házi orvoshoz mert nyaggattam vele. Elküldték kardiológiára meg nyaki ultrahangra meg neurológiára.

De nem akar elmenni. Azt mondja semi baja, de én aggódom érte.



2019. okt. 21. 08:14
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
77%
Egyik igen fiatal barátnőm is ilyen volt az elején. Előtte kb sosem tudott elélvezni, velem meg egymás után többször és olyankor volt, hogy így teljesen kikapcsolt és meg megijedtem, hogy mi van vele, de aztán ezek fokozatosan elmúltak, ahogy hozzászokott a szervezete.
2019. okt. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon komoly dolog, nem szabad elviccelni. Akárhogy is, de rúgdosd el orvoshoz, mert ebbe könnyen bele is halhatna. Szerintem gyenge lehet a szíve, lehet valami betegsége, ha csinálna valami kíméletes sportot, az lehet hosszútávon jót tenne, de nem értek hozzá, mindenképpen beszéljetek orvossal.
2019. okt. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 Noren1989 ***** válasza:
100%

Nem azért mondom, de ez egyértelműen kardiológia.


Videózd le közben, ha nem hiszi el.

Kísérd el a dokihoz, ha az kell,

de menjetek el, komoly gond is lehet mögötte.

2019. okt. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez tuti szívprobléma. Ilyen fiatalon meg különösen komoly. Ez idővel csak rosszabb lesz. Vizsgáltassa ki, vagy egyszer nem tér vissza az orgazmusból. Szerintem konkrétan az életével játszik.
2019. okt. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Sírva kértem, hogy menjen el.

Kért időpontot kardiológiára, meg a többi helyre. 28.-ára kapott.

Most akkor addig ne legyen szex? Inkább megvinom tőle csak baja ne legyen.

2019. okt. 21. 20:37
 16/28 anonim ***** válasza:

A kettőtök érdeke, hogy ne haljon bele a szexbe!

Hidd el, mindent rendbe lehet hozni ha időben kezelik, de a halottat senki sem tudja feltámasztani.

Szurkolunk nektek!

2019. okt. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Akkor 28-ig ne legyen inkább szex, az kibírható simán. Nagyon vigyázzon magára, mert főleg ilyen fiatalon ez nagyon nagy intő jel.
2019. okt. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
71%
A legutolsó, aljas, szemét dolog a szexmegvonást érdekérvényesítő eszközként használni. De biz'isten, ettől sem riadnék vissza a helyedben. Megmondanám a páromnak, hogy addig nincs szex, amíg az orrom alá nem dugja az orvosi vizsgálat(-ok) dokumentációját, valamint a doki jóváhagyását.
2019. okt. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Már mindegy. Tegnap este rosszul lett, szextől független. Roham mentő jött érte. A mentős orvos szerint infarktus.


Hogy lehet ez ilyen fiatalon? 😭

Mennyi esélye lehet egy infarktus esetében?

2019. okt. 24. 06:26
 20/28 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom... Hogy van azóta?
2019. okt. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!