Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi van a párommal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van a párommal?

Figyelt kérdés

Miután elélvez nagyon gyakran eszméletlenné válik.

Pecekig nem tér magához.

Említettem neki, azt mondja ő erre nem emlékszik.

Csak annyit szokott érezni orgazmus közben, hogy nyomást érez a mellkasában, és fájóan zsibbad a bal karja.

Elment házi orvoshoz mert nyaggattam vele. Elküldték kardiológiára meg nyaki ultrahangra meg neurológiára.

De nem akar elmenni. Azt mondja semi baja, de én aggódom érte.



2019. okt. 21. 08:14
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
69%
Ez már komoly. Szerintem ne itt GyK n érdeklődj. Inkább az orvosnál
2019. okt. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

És 28-ára kapott időpontot...:(-

Most már gyorsan megcsinálják a vizsgálatokat!

(a 28-át lemondhatod (másnak hátha időben lesz))

Gondolom, hogy most az intenzíven van... de már jó kezekben.

Nem mindegy, hogy milyen (előfali, hátfali) infarktust kapott és az milyen súlyos - de ma már igen jók az esélyek!

Én két infarktus után élem az életemet, nem sokkal voltam idősebb az elsőnél mint a párod most.

A stressz okozta nálam.

Azóta megtanultam másként értékelni a világot - de a legfontosabb: megtanultam időben bevenni a "lesz@rom" tablettát, már nem idegesít fel semmi - és így egész jól érzem magam!

Mielőbbi gyógyulást a kedvesednek, neked meg sok kitartást!

8-as voltam.

2019. okt. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
46%
Videózdd le, ha nem hiszi el
2019. okt. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
46%

Apukám eletmódot váltott, sokkal kevesebb hús, sokkal több növény es rendszeres mozgas, 40 évvel ezelőtt volt infarktusa, még ma is él.

Ha túleli, akkor meg lehet eséje, de meg kell tudni az okát es tenni ellene.

2019. okt. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Ahj szegényem :( hogy van most? Mielőbbi jobbulást neki, és ha esetleg ez az orvos aki kezeli nem oldja meg, mert szokott ilyen lenni, menjetek addig amíg nem lesz megoldva minden, mert ez szörnyű ilyen fiatalon... Lehet a következőt már nem éli túl :(
2019. okt. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Intenzíven van. Jelenleg be se mehetek hozzá. :(
2019. okt. 25. 09:39
 27/28 A kérdező kommentje:

Annyit mondott az orvos, hogy hátsófali infarktus, és komoly. Több enyhébb is colt előtte, és le is dorgált, hogy miért nem hívtam mentőt mikor eszméletvesztéses állapot jött létre.


Most már magam is okolom ezért. Mentőt kelet volna hívnom. :(

2019. okt. 25. 09:43
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Ne okold magad :( inkább maradj erős, és támogasd a párodat, hidd el, ez sokat számít az állapotának javulásában, hogy te vagy neki ❤️ Remélem hamarosan legalább bemehetsz hozzá, de az lenne jó ha kiengednék. Drukkolok, tarts ki.
2019. okt. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!