Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 4 hónaposak vagyunk de nincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 hónaposak vagyunk de nincs köztünk szex. Szakítsak?

Figyelt kérdés

4 hónapja van barátom. 29 éves, volt köztünk szex de nem sokszor talán 5x összesen. Első kettőnél nem tudott elélvezni, ideges volt. Azután sokat bántottam vele, akkor is szakítani akartam. Ő meg mondta, hogy egyből feladom. Megfelelési kényszere van, ő állítólag úgy érzi van mellette egy 10/10es nő és teljesíteni akar de nem tud. Mióta piszkáltam nem is próbálkozik. Én meg már nem akarok. Érzem nála mikor csókolózunk, hogy van merevedése de mégsem mer kezdeményezni. Nagyon ritkán tudunk együtt aludni mostanában talán heti 1x viszont nem is próbálja meg. Nekem fontos a szex, igénylem és elmondtam neki ezt is, hogy nekem ez nagyon kevés, sőt brutálisan kevés. Nagyon fontos nekem,szeretem viszont ha nem fekszik le velem akkor nem tudok vele maradni. Én úgy érzem szép nő vagyok, figyelek az alakomra. Heti szinten edzek és nem vagyok több 48 kgnál, szóval nem gondolom, hogy baj van a testemmel. Érzem, hogy szerelmes belém de én ilyennel még nem találkoztam. Idáig minden férfi akivel találkoztam le akart velem feküdni, soha nem tapasztaltam elutasítást. Nem akarom megcsalni, de vannak szükségleteim.

Létezik ilyen?

Nem fogom fel épp ésszel, hogy egy pasi nem akar szexelni. Nem gondolom, hogy mással szexelne. Tudok a napjáról általában, és nem is az a fajta aki csalna.

24L



2019. okt. 21. 22:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Már előttem leírták, hogy a probléma forrása te vagy, meg a reakciód szegény srác bajára, és én csak a kérdésre válaszolok: SZAKÍTS! Kérlek, szakíts vele, hadd legyen boldog élete egy olyan nő mellett aki nem olyan mint te!

(Csak zárójelben megjegyezném, hogy akkor kellett volna szakítanod, amikor akartál a legelején...)

2019. okt. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem is tudtam, hogy az empátia-deficitnek van súlya: legfeljebb 48 kg.


Lehet, hogy a se.g.g.ed feszes, de hogy ostoba vagy, mint a föld, az biztos. Szakíts, jobbat érdemel nálad.

2019. okt. 22. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Noren1989 ***** válasza:
100%

#7, szerintem egynes barna, vagy ombre lesz, nem szőke.


Kérdező: "mióta piszkàltam, nem is próbàlkozik..." Nos, itt màr le kellett esnie, hogy nem azonos a szexuàlis igényetek. 4hónap egy tisztes pàrkapcsolatban lehet akàr még az ismerledési fàzis is, úgy gondolom, hogy emberünk még nem tart ott érzelmileg, hogy kajakra megfarkaljon, amikor csak csettintesz. Emellett, a femt említett, többiek àltal kiemelt gondokkal, problémàkkal is egyet tudok érteni.


Keress magadnak màst, vagy mutass több toleranciàt.

2019. okt. 22. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
89%
Ezt te basztad el. Bántottad, amiatt mert gátlásai voltak,ahelyett segítettél volna leküzdeni őket. El vagy szálva magadtól, mondjuk hogy mire igazából nem tudom. 48kilo az anorexiás, elől deszka-hátul léc-középen meg fűrészpor tipusú lányok nem vonzóak.A helyébe már rég kiraktalak volna, ilyen toxikus nőre nincs szüksége egyetlen férfinak se.
2019. okt. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Azért nem számítottam arra, hogy egy pasinak vannak gondjai az ágyban és engem hordtok le. Vagy szerintetek normális el nézni, hogy a pasi nem tud velem mit kezdeni?
2019. okt. 22. 12:30
 16/21 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. okt. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Miutan megalazod csodalkozol hogy nem akar megrakni? Nemsemmi.

Ez a te hibad nem az ove

2019. okt. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Persze hogy nem számítottál rá, misz tökéletes :D talán nem azért figyelsz oda annyira a külsődre mert vannak hiányosságaid belsőleg? Menj el pszichologushoz, ott kiderítheted és jobban megismerheted magad
2019. okt. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
60%
Szeretnék én egy ilyen 10/10-es csajt mint te! Meg is kapnád minden nap a magadét!
2019. okt. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 October15 ***** válasza:
13.: Már úgy érted hogy xenon cigány / legit C type állampolgár? :D Attól még lehet szőke, úgy az igazán spicy. :D
2019. okt. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!