Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy férfinak nem az számít,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinak nem az számít, hogy 1 vagy 50 partnere volt, hanem hogy van-e része szexben rendszeresen (lehetőleg vonzó nővel)?

Figyelt kérdés

Próbáltam itt megfejteni, hogy a férfiaknál mit jelent a "csajozásban kevésbé sikeres", vagy nehezen ismerkedő, vagy lúzer, ilyesmi. Ha jól értem, akkor ez a legfontosabb szempont, hogy milyen gyakran van része szexben.


Lehet, hogy egy 25 évesnek még csak 2 nő volt az életében, de ha azok helyes lányok voltak és az egyikkel 4, a másikkal 5 évet volt kapcsolatban, akkor arra nem mondaná senki, hogy szerencsétlen.

Vagy egy másik 25 éves volt már 20 nővel, de abból 2 féléves barátnő volt, 2 pár hónapig összejárogatós alkalmi, 16 pedig egy-két alkalmas kaland, akkor ez a srác hosszú hónapokig, vagy évekig van sokszor szex nélkül két partner között. Akkor hiába volt sok nővel, ha nincs része rendszeresen szexben, nem?


Remélem nem kell több példát írnom, így is érthető. Szóval akkor nem csak az dönti el, hogy kinek hány partnere volt, hanem a kapott szex gyakorisága is, vagy hogy milyen gyakran jut szexhez, igaz?


2019. okt. 25. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom én 26 évesen is szűz vagyok akkor én melyikbe tartozok?
2019. okt. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első, te a nyomorult kategóriába tartozol.
2019. okt. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kicsit zavaros az okfejtésed, de... nem tökmindegy hogy mások mit gondolnak??? A te életed, ne másoknak akarjál már megfelelni, másoknak felvágni, hanem te érezd jól a bőrödben! Ha neked úgy jó hogy egy tartós kapcsolatod van akkor úgy, ha az hogy 2 hetente másik nővel akkor meg úgy (e legalább használj gumit).
2019. okt. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Saját véleményem írom, nyilván nem minden pasi egyforma..

Egyrészt, nekem hosszútávon nem kielégítő egy nővel és hiába dobunk be új dolgokat.. az a nő, mindig ugyanaz a nő marad, a változatosság pedig gyönyörködtet.

Ha szerelmes az ember, akkor az lelki gyönyör (nálam) nem pedig testi, tehát sokszor jobban szeretném megölelni, mintsem megdugni.


Másrészt, nem azért érzem magam férfinak, mert naponta dughatok. Sokkal inkább az tesz boldoggá, ha képes vagyok egy új nőt flörtre, csókra, kalandra késztetni:) Férfiként a régit megtartani nem olyan nagy érdem, az újat megszerezni viszont kihívás!


Szóval én csajozok amíg tudok:D a kapcsolataim is mind nyitottak voltak és azok is lesznek.

Nekem ez jön be, hogy ki mit gondol erről az meg hullára nem izgat.

2019. okt. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!