Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 10 km 34:58 alatt mennyire...

10 km 34:58 alatt mennyire számít jónak? Rendszeresen nem nagyon futok.16 vagyok, fiú, és 54 kg szálkás testalkatú, és 174 cm.

Figyelt kérdés
Futás 10 km távban

2019. júl. 9. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Én futok rendszeresen, de örülök, ha 25 alatt 5 km-t lefutok. Igaz, én messze nem vagyok szálkás.


A 3,5 perces kilométeridő jobb, mint amit az emberek 99%-a tud, a maradék meg aktívan atletizál szerintem.

2019. júl. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És most egyébként nem tudom, hogy el kéne-e kezdenem atlétikázni, vagy hogy ez úgy normális-e egy olyan kaliberű embernél mint én.
2019. júl. 9. 16:14
 3/6 anonim válasza:

Nem tudom mennyit edzel, és ebből mennyi az őstehetség, de ez így nagyon jó idő. Érdemes lenne atlétizálnod. Egy jó edzővel simán lehet, hogy országos bajnok és vilagverseny résztvevő is lehet még belőled.


Én anno örültem 19 évesen a 40 körüli időmnek... Jó, mondjuk én nem is voltam olyan szálkás, mint te, most már vagyok, de azóta csak lassultam.

2019. júl. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Annyira nem vagyok szálkás. Amikor lát valaki, inkább azt mondják, hogy hízzak, és nem azt, hogy jól nézek ki.
2019. júl. 10. 01:42
 5/6 anonim válasza:
Az durván jó idő. Grat
2019. júl. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezzel az idővel már országos bajnokságon is megállnád a helyed élsportoló atléták között:


[link]


Ha ez csak úgy edzés nélkül megy neked, akkor mindenképp érdemes lenne atletizálnod, mert simán lehet belőle 30-31-es idő is, ami már tényleg az elit szintje.

2019. júl. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!