Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nők, ezt ti hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nők, ezt ti hogyan értelmeznétek? Magam sem tudom mi van köztünk?

Figyelt kérdés

Van egy lány, kezdetben flörtöltünk, aztán ellaposodott, mindkettőnknek lett kapcsolata, de most újra egyikünknek sincs senkije.

Megbeszéltük, hogy átjön este, mondtam neki, hogy nálam is aludhat. Filmeztünk, hozzám bújt, de semmi nem történt. Jó volt, hogy mellettem van, ilyesmi.

Beszélgetünk egyébként sokat, jóban vagyunk. Kicsit olyan mint egy barátság.. de valahogy mégis érzek benne többet és ő is kacérkodik azért velem.


Aztán mondtam neki, hogy álmos vagyok, megyek aludni, kérdezte, hogy ő hol alszik? Mondtam neki, hogy mellettem, nagy franciaágy van elférünk:D gondolkodott egy picit de végül mondta, hogy na jó, hát legyen..


Átöltözött alvósba, aztán beszélgettünk egy picit, de nem érintkeztünk mondtam neki, hogy jó éjt, mondta ő is.

Erre én majdnem elaludtam, mire ő ráütött egyet ököllel az ágyra, kicsit megköszörültem a torkom, aztán aludtam :D

Reggel előbb ébredt fel mint én, és amikor kinyitottam a szemem ő nézett engem és mosolygott rám, majd mondta, hogy jó reggelt.

Öleléssel búcsúztunk, nem beszéltünk erről, de ő mondta, hogy vigyázzak magamra, majd írjak, adtam egy puszit a homlokára.


Nem volt bennem semmi olyan érzés, hogy le kellene feküdjünk, de az ölelése jól esett, viszont nem baráti ölelésként tekintek erre, van benne valami több is. Nem vagyok szerelmes, de vele akarok lenni, azt szeretném, hogy lássam, tudjam minden rendben van vele.

Viszont nem kattogok a szexen vele kapcsolatban, pedig általában meg vagyok őrülve a punciért.

Akkor most mi van?

Mi ez az egész?..

Ő mit gondolhat/érezhet? akarhat?



2019. okt. 25. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Mit nem értesz azon, hogy szexelni akar, te meg anyámasszony katonájaként viselkedsz?
2019. okt. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
En nokent azt mondanam hogy akar valamit toled de hogy az csak szex vagy tobb is azt nem tudom. De en biztos nem megyek at faszikhoz raadasul ott aludni...egy agyban..:D ha valaha aludtam is havernal akkor max a kanapen. Ha nem akart toled semmit akkor viszont nem szep h igy huzza az agyad. De figyelj... mivel nem vagytok es nem is lesztek baratok, nyiss fele, csokold meg vagy valami. Akkor kiderul h mi a helyzet. Vesztenivalod nincs. Ha ezt igy folytatod majd szerelmes leszel o meg lelep majd valami masik faszival megint. Ugyhogy szerintem hajra. Mivel tuti bejossz neki nem hiszem h rosszul sulne el a dolog
2019. okt. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 StevenUp ***** válasza:
100%

Menj ki a wcbe és verd ki rá a farkad...

Ha utána is hasonlókat gondolsz akkor szerelmes vagy és már csak azt kell kideríteni hogy ő mit érez

2019. okt. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!