Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért mindig csak a kövér...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig csak a kövér nőket piszkálják, a kövér férfiakat miért nem?

Figyelt kérdés

2019. okt. 27. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
A kövér férfiakat nem piszkálják, hanem mellőzik.
2019. okt. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Fordítva. Egy kövér nő által kiírt kérdésre jellemzően többségben vannak azok a válaszok, ami szerint ő, a kérdező számukra a tökéletes.

Még igazán amorf testalkatra is hétből hét elfogadó válasz érkezett. (Update, azóta, mint látom, újabbak is érkeztek.)

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerde..

Fordított esetben férfiak felé valahogy nem ilyen nagy fokú a tolerancia. Helyes külsejű pasikra is mennek a negatív jelzők, és a fanyalgások.

2019. okt. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Ooo dehogynem piszkálják azokat is. Csak a férfiak általában átsiklanak az ilyen üres, rosszindulatú beszólásokon. A kövér nők viszont, mint a nők általában, szeretik magukat az áldozat szerepébe helyezni, ezzel is igazolva magukat, hogy nem nekik kell változni, hanem a világnak. Meg nem beszélve arról, hogy újabban nagyon sok az olyan kövér nő aki elkeseredett optimizmussal bizonygatja hogy márpedig a narancsbőrös-striás hurkáik az igazán vonzóak, mert “a kutyák játszanak a csontokkal” ugye... Engem nem igazán a kövér nők irritálnak, hanem ez az új liberális felfogás, hogy márpedig kövérnek lenni szexi és egészséges. Hadd döntsem már el ugyan magamnak, hogy mit tartok szépnek és mit nem. És ezért mi vagyunk a világ szarjai, mert így vélekedünk, holott én nem is bántottam soha egyet sem és nem is fogok, de ha egyszerűen nem az jön be, akkor nem az jön be, akármilyen média formátumban fogják hangoztatni az ellenkezőjét. Bezzeg akinek alapból vékony az alkata, vagy betegség miatt csontsovány, azt majdhogynem társadalmilag elvárt fikázni, de egy kövér nő, aki 6 mekcsikenburger menüt eszik reggelire diétás kólával, azt nagyon csúnya dolog bántani, mert ő ugye mindent megtesz érte, hogy ne legyen ilyen, de a genetika meg az alkata meg na... Ki érti ezt...
2019. okt. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20%

Senki nem piszkalja a kövér nőket. Sőt büszkén mutogatjak magukat mint plus size modell.

Itt is rengeteg feedee és duci imádó férfi van.


Ellenben elhizott vagy hasas férfit valahogy senki nem keres, mindig az a valasz el lehet menni edzeni....


Szóval nem kell ezen rugozni

2019. okt. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyformán piszkálják őket szerintem, csak a nők sokkal alattomosabbak. Szerencse, hogy nekem jó alakom van. Szóval változatos dolgokkal piszkálnak, így nem unom meg.


(pasi vagyok)

2019. okt. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az életben engem senki sem piszkál, ismernek, kedvelnek, szeretnek, utálnak, megoszlanak a vélemények, de soha nem bántott senki a súlyom miatt, max én magamat !

Ha valaki bantja a masikat a súlya miatt sztem lényegtelen, hogy nő vagy ferfi az illető.

De meglehet a nők kicsit elnézőbbek !

2019. okt. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Piszkálják a kövér férfiakat is, de aki bízik magában, erős emberileg az pont lesz...ja mit pusmognak a háta mögött a bunkók.
2019. okt. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!