Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak én érzem úgy, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem úgy, hogy eltűntek az igazi férfiak?

Figyelt kérdés
A környezetemben csak nyámnyila tehetetlen férfiak vannak.
2019. okt. 30. 16:21
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
51%
Férfiként úgy érzem igazad van.
2019. okt. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
96%
Bizonyára az igazi nőkkel vannak, az üres frázisok falán túl, vagy a picsogás óceán másik partján.
2019. okt. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyenek is, meg tökös férfiak is.

Sajnos az utóbbiak nem találnak meg, az előbbieknél meg nem tudom eldönteni, hogy azért nem lépnek mert félénkek vagy azért mert barátnőjük van...

2019. okt. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
49%

Egyre lányosabb a mai fiatalság. Kis vékony gizda anyámasszony katonája többség csak a virtuális valóságban ember.

De ezt neveli ki a mai világ amíg az úgymond lányok kedvence a Bíber és a hozza hasonló bélférges addig mindenki rájuk akar hasonlítani. Ha a kezükbe adsz a mai fiataloknak egy kombinált fogót azt sem tudják mire való.

Sajnálatos hogy eddig fajult a világ ki védené meg a hazát ha szükség lenne rá? Nagy valószínűséggel az öregek és a nők

Nyugodtan le lehet pontozni

2019. okt. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
63%
Nem csak te...
2019. okt. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
67%

Ez a folyamat már rég elkezdődött.

Nemrég láttam ki a világ legszebb férfija... Hát, szerintem vicc kategória. Ebben csak az a ciki, hogy nagyon jó csajoknak is tetszenek ezek a kpop "énekesek".

Nem tartom magam szépnek, de hogy ezeknél sokkal férfiasabb vagyok az tuti. 40f

2019. okt. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
73%

5. Vagyok pontosítok: nem tűntek el - csak ahogyan a hatos is írta a korombeli lányok zöme (tisztelet a kivètelnek) inkább az ilyen "nyálas-tenyèrbemászó" fiúcskákhoz vonzódnak, akikben semmi fèrfiasság nincs.


Engem ezèrt vonzanak a jóval idősebb pasik, mert ők tudnak fèrfiasak lenni.

2019. okt. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
71%
A férfi száz kilónál kezdődik, mi bezzeg voltunk katonák, mi bezzeg így, mi bezzeg úgy... mintha a vén alkeszeket hallanám a kocsmában.
2019. okt. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 Angyalka027 ***** válasza:
93%
Kinek mi az igazi férfi. Ahogy egyre kevesebb Nővel is találkozni. Míg nagyon sok nő Férfiakat akar, a legkevésbé sem tesz azért hogy ő Nő legyen és itt nem a külsőről van szó. Szóval aki Férfit vagy forditva Nőt keres, az először is maga is legyen Nő vagy Férfi ugyanis azok pontosan tudják kit keresnek és nagyon hamar leszűrik ki való hozzájuk és ki nem. Egyébként általában aki túl sokat foglalkozik ezzel a dologgal az talál legkevésbé megfelelő párt magának. Csak hallgatni kell az ösztönökre és a józan észre és alakul minden magától.
2019. okt. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
83%
más lett a férfiideál ennyi történt! a nagyvilágban viszonylagos béke van,már nincs szükség a bátor,önfeláldozó férfiakra,akik marcona tekintettel 30 kg-os málhazsákkal rohangálnak a lövészárkokban. egy szál fejszével aprítják a télirevalót,pusztakézzel birkóznák a vadállatokkal,és mindezek után otthon, miután átlépi a küszöböt, a nőt vállára dobva vonul el a hálószoba irányába. ma már mindenki xfaktoros tipikus nyálgép,olyan se fiú-se lány féle. persze vannak kivételek
2019. okt. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!