Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy ideje arról ábrándozom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ideje arról ábrándozom, hogy két pasival milyen lehet szekszelni. Egy heteró pasit nem zavarná egy másik pasi jelenléte? 26/L

Figyelt kérdés
Illetve, kicsit félek attól, hogy nem tudnék egyszerre kétfelé figyelni. Lányok, mennyire bonyolult ez? Eddig komoly kapcsolataim voltak, de mostanában próbálkoznék kicsit ezzel-azzal. A popsim még szűz, és egyelőre nem is vágyom rá, hogy ezen változtassak.
2019. nov. 11. 12:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Es a bi pasi zavarna?
2019. nov. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Próbálkozásnak nézz be egy swinger klubba.
2019. nov. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nem tudnám elviselni egy másik meztelen férfi jelenlétét de van az a csaj akiért még ezt is megtenném...

37F

2019. nov. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

nem zavar. Mármint én pasiként mondom, hogy engem nem zavar másik pasi, még akkor is ha erősebb/nagyobb/jobban dug. De tudom, hogy sok pasi kellemetlenül érzi magát más pucér pasi jelenlétében. És ezt tényként mondom, mert már voltam ilyen felállásban és a másik pasi tényleg fizikai tekintetben mindenben jobb volt, de ez maga az aktusban nem jön át, mert ott általában mind a három fő aktív és élvezetes.

Általában azok képesek így teljesíteni, akik biztosak magukban és el is fogadják magukat úgy ahogy vannak. Ha valaki már a teste miatt szorong vagy a mérete miatt, akkor nem akar hármasban részt venni, mert végig szorongani fog (de persze a hivatalos duma, hogy "nem vagyok bXzi", de igazából csak fél, hogy nem ő lesz a domináló)


amúgy meg általános fantázia, nem kell szégyellned magad, de sokkal egyszerűbb, ha elmész egy swingerbe. Ott tuti csak olyan pasik vannak, akik nem paráznak a meztelenségük miatt, élőben tudsz válogatni, úgy mész haza, hogy lehet még a nevedet sem tudják. Ez a legtisztább. Sokkal egyszerűbb mint futni 4 hónapot interneten és háromszáz kávét meginni jelöltekkel, akik persze bombáznak téged mindenféle levéllel, főleg ha nemet mondasz rájuk. (akkor jönnek a sértegető levelek)


A popsi dologtól meg ne félj, tudom a nők mindig azt hiszik, hogy a két pasi anált jelent, de hidd el, a legtöbbször csak punci és száj, sőt, van, hogy külön külön foglalkoznak veled. A te tempód lesz úgy is a meghatározó, mert ha nem tudsz mondjuk orálra koncentrálni amikor dugás van, akkor azt úgy is észreveszik és "kivárják a sorukat"

2019. nov. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Na megtörtént már? :)
2019. nov. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem több hármas volt, bár én enyhén bi pasi vagyok. Nem zavarta őket, hogy ketten voltunk a csajban (ő a popsiban, én a punciban). Pedig elég kicsi volt a hely, éreztük egymást rendesen :)
2020. febr. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna, sot foglalkoznek is a masik pasival


28

2020. febr. 11. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!