Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mi az oka, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi az oka, hogy még sokadik randi után sem akar velem egyetlen lány sem szexelni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy valószínűleg a legtöbb nőnek testileg nem vagyok vonzó. Viszont hónapok után vagy a sokadik randin is olyan nagy elvárás lenne? Azt gondolnám, egy 25+ korosztályú nő már okkal találkozgat azzal, akivel.
2019. nov. 11. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
És ez hogy szokott kinézni? Csak maguktól nem mondják, hogy "te figyelj Feri, menjünk már fel hozzád/hozzám és szexeljünk!", vagy mikor bepróbálkozol, lepattintanak? Egyáltalán hol próbálkoztál eddig? (Pl. felhívtad magadhoz a lányt vagy a kocsiban akartad megdugni stb?)
2019. nov. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Valószínűleg nem vagy elég rámenős! Egy nőtől nem várd azt, hogy berángasson az ágyába, azért tenni kell. ha csak sétálgattok és még a kezét se fogtad meg, vagy nem húzod magadhoz egy csókra, akkor előbb utóbb le is koptat.
2019. nov. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Érdektelen vagy. Egyszerűen nem vagy " beinditó" nem mozditasz meg bennük semmit, nincs szexuális kisugarzásod.
2019. nov. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Teszek értük, mindig keresem a pillanatot, mikor húzhatom magamhoz őket egy csókra. Eddig siker. Nekem nincsen kocsim, de fel szoktam hívni őket a lakásba, ahol élek. Néha főzünk, meg hasonló programok. Akit sokszor simogattam, megérintettem, az sem akart folytatást.
2019. nov. 11. 20:38
 5/8 anonim ***** válasza:

De hogy nyilvánították ki, hogy nem akarnak folytatást?

Kerek-perec megmondták? Vagy csak feltűnően nem reagáltak a közeledésre vagy mi?

2019. nov. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5 : Volt olyan is, aki egyértelműen a tudtomra adta, de olyan is volt, aki csak nem reagált semmilyen érintésre, nem viszonzott semmit. Persze egy idő után én is eluntam ezt és egyre ritkábban találkoztunk, majd elkopott a dolog.
2019. nov. 11. 20:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg már a randit is félreértelmezted. Gondolom csak barátként tekintették rád.
2019. nov. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Gondolom túl aranyos, udvarias vagy. Nem érzik a késztetést h más is legyen köztetek.

L

2019. nov. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!