Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tetszik az egyik főnököm,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az egyik főnököm, tegyek valamit vagy hagyjam? 21/l

Figyelt kérdés
Az helyzet, hogy tetszik az egyik (nem közvetlen) főnököm, tehát nem az én főnököm, hanem a főnököm főnöke. Ezzel pedig elég sok baj van alapból, de emellett legalább 2x annyi idős, mint én és mindenki fél tőle meg gonosznak tartják, pedig amúgy nagyon kedves, aranyos. Párszor beszéltem vele munkahelyi dolgokról és akkor az volt. Nem tudom ilyenkor etikus-e bármit is csinálni, meg nem is tudom mennyire hinné el, hogy bejön tényleg, mert azért vak nem vagyok, elég ritka ebben a világban, hogy ez hátsó szándék nélkül megy. Pedig tényleg tetszik, sőt kezdek kicsit belezúgni is szóval már kerülöm őt, nehogy eláruljam magam pl azzal, hogy bámulnám, elvörösödnék vagy csak mosolyognék, mint egy idióta. Nem tudom mit szólna hozzá. Nem tudom mit kéne tennem. Segítsetek!

2019. nov. 12. 22:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

A főnököd ha nem rutintalan (s gondolom szorult bele némi élettapasztalat és ész is ha már egy főnöki székben ül) már rég észrevette, hogy tetszik neked. Nem kell semmit csinálnod, majd ő kezdeményez ha akar valamit.

Ha nőként te kezdeményezel egy főnöknél akkor r...nek fog tartani aki csak remélt előnyökért teszi.

2019. nov. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Össze jöhetsz vele, még akár jól is járhatsz.

De ha szakitatok a legelső az lesz hogy menned kell mert kirugat vagy megkeseríti a az életed a munkahelyeden.

Ezt is vedd figyelembe.

2019. nov. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
#12 nos reagálnék ... 46 éves vagyok egy elég nagy céget vezetek érdekes nem hogy itt vagyok :) Szóval nem gondolnám, hogy kirúgatná nekem is volt hasonló situatiom nem rúgattam ki a mai máig együtt dolgozunk remekül teszem hozzá mnde intelligencia kérdése ..Egyet ne felejts el soha a munkahelyi kapcsolatok maximum szeretői szintig jutnak el ez az én tapasztalatom (persze ha nem akarsz többet ) biztos vannak céges bulik ott nyugodtan kipróbálhatod a "jelküldést"...
2019. nov. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű tudja, hogy bejön neked. Ne tegyél semmit, ha akar valamit úgyis megteszi a lépést. Amúgy valószínű kurogat valakit, szóval, ha nem akarsz nagyon ciki helyzetbe kerülni, ne tegyél semmit csak végezd a munkádat.


Nekem is volt hasonló szitu, amikor mindenki szidta körülöttem a főnököt, én meg csak mosolyogtam, mert én szoros viszonyba voltam vele amit nem tudtak, titokba kell, ha lesz is valami..

2019. nov. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha komolyan érdekel és ő is nyitott erre, akkor a legjobb ha keresel másik munkahelyet amint összejöttök. Így senki sem mondhatja hogy az előnyökért vagy vele vagy hogy ő visszaélt a hatalmával.


Ha közeledsz hozzá, beszélsz vele, akkor éreztesd hogy a belső tulajdonságai vonzóak számodra és jól érzed magad ha vele vagy.

2019. nov. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett azóta? Mesélj!
2020. febr. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Na mi lett????
2021. márc. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!