Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak szexet akar ez a lány?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szexet akar ez a lány?

Figyelt kérdés

Nyáron randiztunk, volt heves csókolózás de akkor nem állt készen kapcsolatra. Nemrég megint elhívtam, visszafogottabban beszélgettünk és csókolóztunk, azóta találkozgatunk.

Szamomra fura, hogy amikor találkozunk vagy elköszönünk egy gyors csókkal akkor olyan mintha kelletlen lenne neki, visszafogott. Ha eddig kézenfogva sétáltunk, azt is én kezdeményeztem, kicsit kényszeredettnek éreztem. Többször is úgy érzem hogy én sokkal jobban akarok csókolózni mint ő, kevésbé aktív.

Viszont időnlént amikor találkozás közben csókolózunk akkor közben elkezd szexuálisan közeledni, szorosan átölel, simogat, hozzám szorítja és mozgatja a csípőjét, hevesen lélegzik, átfon az egy lábával, az alkarjával már

"véletlenül"megsimogattaa az álló szerszámot stb.

Szóval a csókolózások felénél elhúzódó, a másik felénél meg rámmászik

Csak szexet akarhat vagy ez mi?



22F / L


2019. nov. 14. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mikor milyen bugyi van rajta. Ebből senki nem fogja neked megmondani, hogy mit akar ez a lány.
2019. nov. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Édes istenem, szerinted mit akar? Szerintem nem a kindertojás gyűjteményedre hajt...
2019. nov. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igen, szexeld meg de jól :D
2019. nov. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Várjál már bro' miből veszed hogy csak szexet akar, amikor ha jól értem még nem is volt szex? :) Majd ha volt szex és a szemedbe mondja, hogy okés csak dugás és ne járjunk együtt akkor tudni fogod csak szexet akar és semmi mást.

Kicsit visszahúzódóbb, visszafogottabb, nehezen megnyíló a lány, aminek számtalan oka lehet (lehet korábbi rossz kapcsolat, lehet "alapból" ilyen), de akár így akár úgy, jó úton haladsz mind az ágy, mind egy kapcsolat irányába. Hajrá csak így tovább! :)

2019. nov. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem mindegy? Vidd fel szobára és kiderül. Amúgy az a tippem h gátlásos és szeretne valamit nagyon de nem akarja h rosszat gondolj róla. Úgyhogy fejtsd ki neki h szerinted a könnyűvérű csajok is emberek és nem nézed le őket és joguk van nekik is vállalni a fa$zéhségüket, nemcsak a másik nemnek. Stb. PErsze ha nem így gondolod akkor meg azt add elő, bár akkor szerintem nem érdemled meg az izgalmas belsőjét de ez az én véleményem. :D
2019. nov. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!