Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a lány felajánlja az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lány felajánlja az együttalvást akkor szexet akar?

Figyelt kérdés
Meghívott a városába, de mivel elég nagy a távolság azt akarja maradjak ott egy éjszakát. Ez egyértelmű célzás nem?
2019. aug. 2. 11:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Igen. Kivéve, ha hozzáteszi, hogy nem lesz szex. Mert akkor 50-50%.
2019. aug. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
23%
Kösd fel a gatyád! Teljesíteni kell!
2019. aug. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Nem feltétlenül. Attól függ, milyen köztetek a viszony. Egyébként nekem ebből nem az jött le, hogy együttalvást ajánlott fel, hanem inkább annyi, hogy figyelmes, és nem akarja, hogy még aznap, későn kelljen utazgatnod. Ennyit én egy barátért is simán megtennék, kapna egy ágyat egy külön szobában :D
2019. aug. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2019. aug. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Én sem venném biztosra, de azért készülj fel rá!
2019. aug. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Voltam hasonló helyzetben a női fél. Részemről azt jelentette, hogy nem akartam, hogy ennyi utazás után 2 órát beszélgessünk és utána menjen is haza a vonattal, ezért felajánlottam, hogy maradhat. Másik szobát, másik ágyat jelentett.
2019. aug. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
Együtt is éltünk a férjemmel az esküvőnk előtt, mégsem volt szex, mindketten várni akartunk. Semmit nem jelent az együttalvás.
2019. aug. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%

Férfiak: szex, szex, szex. Ha azt mondja, mossál kezet: szex. Ha azt mondja moss fogat: szex. Ott is ebédelhetsz: szex. Este mozi: szex. Felhív telefonon: szex. Sétálni a parkban: szex. Cseréld ki nála az izzót: szex. Kimondja a neved: szex. Elhív egy koncertre: szex...


A férfiagy egyszerű: szabadság, kaja, szex. :)

2019. aug. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%
A noi agy meg azt mondja h sima udvariassag es empetia
2019. aug. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Az ottmaradni éjszakára nem feltétlenül jelent egyuttalvast.

Lehet, csak nem akarja, hogy éjjel utazz sokat, hanem megagyaz neked egy másik szobában vagy a nappaliban.

2019. aug. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!