Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire veszik furcsán a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire veszik furcsán a lányok manapság, ha egy fiú 10-15 perc vagy netán fél óra beszélgetés után már egyértelművé teszi hogy szexelni akar a lánnyal?

Figyelt kérdés

Mennyire veszik furcsán és általában hogyan reagálnak rá?


Körülmények: tegyük fel hogy a lány semmit nem tud a fiú anyagi helyzetéről ebben a pillanatban. Zárjuk ki az olyan válaszokat hogy ha gazdag vagy akkor így meg akkor úgy. A kérdés akkor él hogyha a lány nem tud még semmit a fiúról ilyen téren.


2019. nov. 16. 13:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nagyon.
2019. nov. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem furcsa. Minden faszi ilyen, már megszokták.
2019. nov. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem, nem ilyen minden faszi.....
2019. nov. 16. 13:47
 4/12 A kérdező kommentje:
Mivel én nem vagyok ilyen.... Nem ilyen minden faszi
2019. nov. 16. 13:48
 5/12 anonim ***** válasza:
Ja nem vagy. De azért a kérdés felmerült benned:)
2019. nov. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez már normális
2019. nov. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem manapság már nem veszik furcsán.

Egy jó 20 éve garantált pofon, ma viszont ha közös a szimpátia, akkor már mennek is félre a pasival, ha van hova.

2019. nov. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

1-2 órás beszélgetés után a lány terelte erre a szót. Imádtam hogy ilyen nyílt és őszinte a csaj és tiszteltem érte h más mint a többi lány akinek ez tabu...

35F

2019. nov. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
persze hogy felmerült bennem a kérdés mivel mindenhol azt lehet olvasni hogy már mindenki minden szórakozóhelyre kizárólag ismeretlenekkel dugni jár
2019. nov. 16. 18:05
 10/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tevedek....

Egy ferfi kb par masodperc alatt eldonti, hogy kulsore bejon-e neki egy no. Ha kibir fel orat, az jonak szamit😂

2019. nov. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!