Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A feministák miért hallgatnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feministák miért hallgatnak mélyen arról, hogy hajléktalan lányok miért nem léteznek?

Figyelt kérdés

Azért ez a kategória, mert ennek tisztán szexuális oka van. Ha elvétve akad is nőnemű hajléktalan, az idős, ráncos és - mert önmagában még ez is kevés lenne - buta, alkoholista, drogos, teljesen züllött, gyakorlatilag visszaszocializálhatatlan a társadalomba.


Eközben férfiak között szép számmal akadnak diplomások, idegen nyelven beszélők, sok olyan akivel értelmesen el lehet beszélgetni, mégis utcán vannak.


Rengeteg fiatal srác is hajléktalan, aki helyzete ellenére igyekszik annyira igényes maradni, amennyire az utcán élve lehetséges és ránézésre nem is mondaná meg róluk az ember.


A női oldalon meg eközben... még anyaotthonokban is szintén züllött, drogos, alkoholista roma lányok vannak legalább egy, de gyakran több pici gyerekkel, sokszor terhesen, veszélyes, börtönviselt párjukkal, aki üldözi őket.


Pedig társadalmi szinten vizsgálva ha a nemi eloszlás egyenlő, akkor kb. ugyanannyi árván maradt és állami intézetből kikerült nőnek kell lennie mint férfinak és azért mindegyik nem megy el prostituáltnak.



2019. nov. 17. 04:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy. A kiindulási alap brutál torz, mert emlékeztetőül az van leírva, hogy nem léteznek, és elvétve akad, bezzeg a diplomás férfiak tömegei olvassák a szépirodalmat az utcákon. Ez egyszerűen vicc kategória, látszik hogy az írást frusztráció szülte, mert nem így van. Végigmész a népszínház utcában, felszállsz az 1-es villamosra vagy a 4-6ra. Fele-fele arányhoz közeli alkesz, "foghíjas" női hajléktalanokat fogsz látni. Ők a szakállas, ráncos, alkoholista férfiak női megfelelői, senki nem fogja a szobájába invitálni őket, nem értem ez hogy jött, mert ha egy hely van ahol a férfi és a nő egyenrangú, az pont a csövesek. A diplomás felvetés is elég mókás, értem hogy egy neveléstudományi aszisztens nem tud jól elhelyezkedni, de azért mégis csak munkaerőhiány van, sokkal súlyosabb integrációs problémák vannak a hajléktalanságban mint az hogy "diplomásként nincs neki munhalehetőség"
2019. nov. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Gyk-s férfiak: nem ciki 40 éves koromig anyámnál élni és nem végezni házi munkát, hiszen így összegűjthetek némi extra pénzt, és az a nő aki szerint ez ciki az ostoba, hülye k urva


Gyk-s férfiak: a puszta tény, hogy nem kerül minden egyes rossz anyagi helyzetben lévő nő az utcára, undorral és elegedetlenseggel tölt el. Továbbá miért nem nézi az ÉN érdekeimet egy olyan mozgalom ami nem értem jött létre???? Vérlázító!!


Lassan azért ki kéne húzni a fejecskéteket a seggetekből, nem?

2019. nov. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Hát mellélőttél a személyeskedéssel, mert én amint elértem a 18 éves kort otthagytam a zsarnok anyámat és azóta a saját életemet építem és az első évek nagyon nehezek voltak, megjártam a poklokat de nem bántam meg, mert azóta elég jól haladok.


Az zavar, hogy a nagy albérletválság csak a férfiakat érinti.

2019. nov. 17. 14:55
 14/14 anonim ***** válasza:

Az albérleteknél van valamiféle indokolatlan elhajlás a lányok felé, valszeg kultúrális berögződés miatt.

Csak azt nem tudom, hogy kötöttünk ki a hajléktalanoknál, mert a szakadt szatyros, guberált ruhás lidl oldalán meghúzódó nők egyáltalán nincsenek előnyösebb helyzetben... a fiatal lányok igen, de akkor nem nincstelenekről beszélünk, hanem azokról, akik az albérlet tulajok szerint sokkal igényesebbek és megbízhatóbbak, és ezért csak nekik akarják kiadni az olcsó diákszállókat pl. Valószínűleg nem jártak még egy kocsma lánywc-jében. De nyugi, fiatal egyetemisták élvezhetik ezt ki, aztán nem tart olyan sokáig ez sem.

2019. nov. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!