Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet hogy a G-pontomat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy a G-pontomat találta meg a pasi?

Figyelt kérdés

Most lehet nagyon hülye kérdés lesz, de szűz vagyok, nem sok tapasztalatom van, szóval ezt nézzétek el nekem.

Kb fél évvel ezelőtt történt a dolog, de még mindig nem vagyok túl rajta, olyan jó orgazmusom volt akkor. Ujjazott a pasi, és kitapintott egy olyan pontot, amit kb 2x "megnyomott" és olyan orgazmusom volt mint még soha. Kb azt hittem elájulok, megszédültem, és egy pár mp-re elsötétedett minden. Akkor nem kérdeztem meg a pasit hogy hogy okozott ekkora orgazmust, és már nem is vagyunk együtt, hogy meg tudnám kérdezni. Azóta is szoktam saját magam ujjazni, de sosem sikerült ehhez hasonló orgazmus. Szokott orgazmusom lenni,mindig nagyon hamar elélvezek de nem ilyen nagy erejű szokott lenni. Szerintetek van rá esély hogy a G-pontomat találta meg? Illetve az gáz ha egy csaj hamar elélvezek?


2019. nov. 17. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg megtalálta.
2019. nov. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Noren1989 ***** válasza:
100%

Akár az is lehet, hogy tisztességesen tud ujjazni, igen.


A hamar elélvezés férfi szempontból sosem rossz.

2019. nov. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Hellmano ***** válasza:
100%
Sok gyorstüzelő van szóval ez a tulajdonságod még jól is jöhet, hogy te is gyorsan elélvezel. Barátom felesége is olyan, hogy 2 perc alatt elélvez (ja nem tapasztalatból írom nem próbáltam csak barátom mesélte :D). Azért, ha megtalálta a G-Pontot ujjazásnál, akkor neked is már meg kellett volna találnod szerintem. Itt arról lehet szó, hogy jobban felizgultál, hogy most nem magadnak csinálod, hanem egy idegen turkál benned és ez válthatta ki a nagyobb élvezést.
2019. nov. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!