Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg ennyire rosszat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire rosszat csináltam?

Figyelt kérdés

Van egy "fuckbuddy-m" akivel már párszor volt kalandom. A befejezést mindig magának szokta csinálni, vagy az arcomra vagy a testemre. Most viszont én voltam felül és annyira bele lendültem hogy amikor szólt hogy most már közel jár nem hagytam abba és így lett vége bennem. Akkor ott besértődött kicsit és azóta nem is keresett. Szerintem ez gyerekes viselkedés nem? vagy lehet én nem értek valamit?

L 21


2019. nov. 20. 08:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Izlés dolga! Ő így szereti. Nem vagyunk egyformák. Én pl örülnék egy ilyen befejezésnek is!
2019. nov. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
A rosszat csináltál, az annak a függvénye, hogy miben egyeztetek meg. A helyedben inkább azon gondolkoznék, hogy miért nem használtok óvszert, akkor ez nem lenne probléma.
2019. nov. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
72%
#6 en kifejezetten utalok punciba elvezni, soha nem teszem, h csak a csaj nagyon meg nem ker ra. Fele annyira sem intenziv, mint kezzel, csak az orgazmus elrontasa.
2019. nov. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
42%
Miben állapodtatok meg az elején? Abban, hogy ilyen nem lesz?
2019. nov. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ez amolyan önzö gyerekes viselkedés részéről javaslom ismerj meg mást hogy ne ilyen egyoldalu legyen !
2019. nov. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván most be van szarva, hogy kamuztál a gyógyszerről, és a nyakába akarsz varrni egy gyereket majd. Benne van a pakliban, látott már ilyet a világ. Nem fog keresni többet szerintem, oda a bizalom, nem fog kockáztatni.
2019. nov. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Alapszintű szexkultúra: sokat kommunikálunk, illetve nem csinálunk olyat, amit nem szeretne mindkét fél. Na most, itt minimum az egyik nem teljesült...
2019. nov. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!