Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti hogy álltok az anális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy álltok az anális szexhez? Akarjátok vagy párotok akarja inkább?

Figyelt kérdés
Nálunk évente 1-2x fordul elő. Párom akarja inkább de úgy gondolom ennyit ki lehet bírni, sőt van amikor élvezem is.
2019. dec. 1. 22:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Párszor megpróbáltuk, de embertelenül fájt. Azt hittem, szétszakadok. Ami nem állt messze a valóságtól, mert utána véreztem egy kicsit. Nem is értem, hogy lehet ezt élvezni.
2019. dec. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%

A csajom 2 - 3 havonta, ha bevadulunk igényli. Nem megyek csak pár centit bele mert több fáj neki. Fél perc alatt elélvez.

Én nem erőltetem, nekem nem nagy szám. Egy jó szopatás többet ér.

2019. dec. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
13%
Nem akarom, innentől mindegy, mit akar.
2019. dec. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az én tapasztalatom inkább hogy az első 1-2cm fáj, azutan ha nem veszi ki-be akkor egész elviselhető.
2019. dec. 1. 22:46
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

Enyhe szub/mazochista hajlammal élvezem. Amikor hátulról kapom, egyértelműen érezhető a dominancia. :3


Mondjuk az tény, hogy ehhez nagyon jó, hozzáértő pasi és sok bizalom kell. Tuti nem csinálnám akárkivel.

A párom szerencsére figyel rám, rendesen felizgat, és kapok síkosítót is - ezáltal nem fáj, maximum néha picit. Ennyit tényleg ki lehet bírni, főleg, hogy még élvezem is.

Az első 2-3 centi akkor fájt, amikor még nem volt ez a jó síkosítónk, amióta ezt használjuk (Durex), már az sem kellemetlen.

2019. dec. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is olvastam, hogy sok pasinak nem jobb, mint a vagina, csak van benne egy ilyen megalázás, amit élveznek.
2019. dec. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Én akarom. És szeretem is
2019. dec. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
#6. Az én páromnak sem jobb, csak más, és tiltott gyümölcs. Az egészségem érdekében mi is csak pár havonta toljuk, de én nem élem meg megalázásként azt az alkalmat.
2019. dec. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%
Igen, a tiltott gyümölcsöt is írták. Szerintem gáz van azzal a pasival, aki direkt olyat akar, amit a nő nem.
2019. dec. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
47%

Meg ette a fene ha " kilehet bírni".

Ez nem szex, nem az öröm szerzésről szól.

2019. dec. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!