Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Még soha nem volt szexkapcsola...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még soha nem volt szexkapcsolatom, milyen "szabályokat" ajánlanátok egy nőnek?

Figyelt kérdés
Van olyan férfi, aki naponta/kétnaponta is vevő lenne erre? Hogy szokás az ilyesmit lebonyolítani, hogy ne kerüljek bajba? (Elég félős vagyok, nem szeretnék bajba kerülni, hogy ergo valaki megpróbál megerőszakolni vagy ilyesmi).

2019. dec. 2. 22:26
 1/10 marcell0001 válasza:
56%
Ha te is akarod akkor nincs gond ha nem szeretnéd szolsz neki es ha valakinek valami nem tetszik megbeszélitek:)
2019. dec. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
A szexkapcsolatnak a nevében megtalálható a kapcsolat szó. Akivel kapcsolatban vagy, azt ismered azért valamennyire. Aki pszichopatának tűnik, azzal nem fekszel le. Persze nincs garancia, bárkiből előtörhet az agresszív állat. Még belőled is.
2019. dec. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
A gyakorisag kozos megegyezes alapjan van szerintem. Illetve, h ki hogyan er ra. Ami szerintem fontos: az elso talalkozo valami nyilt helyen legyen es meg ne a szexrol szoljon. Esetleg egy kis petting. Lehet fokpzatosan epiteni a dolgokat es nem egybol durr bele, foleg ha nem vagy annyira tapasztalt meg. En is szivesen keresnek egy szexkapcsolatot lannyal. :)
2019. dec. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

Szerelemben és háborúban nincsennek szabályok! :-)


Mindenki mindent a saját kárán tanul meg a legjobban... :-)


Hallgathatsz ugyan másokra is, de felesleges, mert valójában azok sem tudnak semmit, mindenki csak azt hiszi, hogy tud valamit... :-)


...a rutinosabbak csak meggyőzőbben tudják előadni azt, hogy valójában semmihez sem értenek... :-)

2019. dec. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Kolompár tesó'nak tökéletesen igaza van. Ismerd meg a másik felet és kölcsönösen alakítsátok ki a szabályokat, tudd meg mit akar, szeretne a másik. Sőt a megismerésnek még ama előnye is van, hogy a baltás gyilkosokat elkerülöd. Ergo, ismerkedj úgy mintha normál kapcsolatot keresnél, mindent ugyanúgy azzal a különbséggel hogy mindketten tudjátok nem fogtok majd az oltár elé állni.
2019. dec. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Fussunk össze, beszélgessünk egy kávé mellett a többi meg vagy alakul vagy nem...

48Ffi

2019. dec. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ilyen tekintetben nincs különbség hogy párkapcsolat vagy szex kapcsolat. Hányszor jártam úgy hogy egy idő után a kedves nő átváltozott és sárkány lett belőle. Nem erőszakolt meg .. Ismerd meg a másikat, és nyilván meg van a jó okod amiért szex kapcsolatot keresel, de szerintem ne határold be. Ki tudja lehet ha a szex jól működik akkor más is. Ha kétnaponta szeretnél vele találkozni az nekem azért inkább egy komolyabb "laza" kapcsolat félének tűnik. Ne gondold hogy a pasik néha nem szívják meg, én jártam úgy, hogy laza kapcsolatban voltam és a második randira elutaztam de a kishölgy mikor hívtam hogy merre van közölte hogy ő még nem indult el.. Én meg elutaztam, szobát foglaltam... Szerinted mennyire voltam pipa?
2019. dec. 3. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne itt keress partnert. Ez a legalapabb. Aztán úgy ismerkedj mintha komolyat kérdésnél csak nem olyan érzelgősen kell a dologba fogni. Legyél kihívó, dögös, ne legyen a szex tabutéma nálad sőt fel is hozhatod.
2019. dec. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Még nekem sem volt szexkapcsolatom.

18F

2019. dec. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mi a szabály, ha nő vagy?

Csak egy van: ha érzésekkel bírsz, és nem égtél még ki, mint egy villanykörte, ne menj bele. Mert akkor egy idő után nem fogod tudni szétválasztani az érzelmeket a szextől, és abba nem kevés időre fogsz belehalni.

Tapasztalat.

2019. dec. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!