Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy jön rá egy fiú, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jön rá egy fiú, hogy szexelni akarok?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályban, aki nagyon bejön már régóta. Szeretnék finom utalásokat tenni arra, hogy szexelni akarok vele de nem tudom, hogy bejövök-e neki.

Hogy kéne tudtára adnom, hogy szexelni akarok, úgy, hogy közben nem hozom magam kínos helyzetbe és, ha nem vevő rám, ki tudjam magyarázni?


Ui: privátokat nem kérek!



2019. dec. 4. 00:39
1 2 3
 11/27 ÉrettFfi ***** válasza:
87%
Pl. Kérdezd meg volt e már szex kapcslata és lassan a témára lehet jutni. Ha nem vagy szűz elmondhatod azt is és nyafogj egyet, hogy régóta hiányzik egy kis kedvesség.
2019. dec. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Miért lenne veleszületett, vagy mi? Hogy egyből tudjuk akar-e vagy sem. 1szer beszéltem még vele akkor is kb 5 percig és ott volt más is, mégis honnan tudnám, hogy az esete vagyok-e vagy sem.

Ja és nem 13 éves vagyok!

2019. dec. 4. 09:43
 13/27 anonim ***** válasza:
0%
Akkor 14??
2019. dec. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

18 úgyhogy felnőttek vagyunk! 😂

Na jó, vannak még ötletek?

2019. dec. 4. 10:11
 15/27 anonim ***** válasza:
58%
18 az csak egy szam. Meg nem vagy felnott.
2019. dec. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Oké akkor nagykorú.
2019. dec. 4. 11:36
 17/27 anonim ***** válasza:
39%
Ülj az ölébe és mocorogj kicsit, csinálj úgy párszor, mintha fel akarnál állni, majd vissza. Ha az esete vagy, ennyitől már fel kell, hogy álljon neki! Ha ez megvan már sak a témát kell a szex felé terelned.
2019. dec. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Próbálj hozzá kicsit sejtetős hangsúllyal beszélni. Környékezd meg mint ahogyan egy srác szokta a lányokat.
2019. dec. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát beszélgessetek minél többet először is, ezt fel kell építeni. Aztán előjönnek különböző témák és valahova a párkapcsolatot is bele tudod suvasztani, aztán terelhetsz a nemi életre és itt poenkodhatsz, figyeld hogyan reagál. Esetleg ha épp beszélsz vele, de az osztályteremben vagytok és túl sok embert érzel magad körül egy ilyen témához, felhozhatod h mennél büfébe pl.(ha van nálatok) és esetleg ő nem jönne e. De mielőtt felhozol bármilyen intimebb témát, előtte azért még haverkodj vele.
2019. dec. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
#19 köszi
2019. dec. 5. 00:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!