Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy jön rá egy fiú, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jön rá egy fiú, hogy szexelni akarok?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályban, aki nagyon bejön már régóta. Szeretnék finom utalásokat tenni arra, hogy szexelni akarok vele de nem tudom, hogy bejövök-e neki.

Hogy kéne tudtára adnom, hogy szexelni akarok, úgy, hogy közben nem hozom magam kínos helyzetbe és, ha nem vevő rám, ki tudjam magyarázni?


Ui: privátokat nem kérek!



2019. dec. 4. 00:39
1 2 3
 21/27 orton ***** válasza:
100%
A tini fiuk nagyon eretlenek vigyazz! Sokat adnak a csaladjuk, osztaytarsaik, foi haverjaik, tarsadalom velemenyere. Nincs onkepuk. Konnyen megbanthatnak emiatt. De a 19es jo tanacsot adott, elobb ismerd meg(lehet kreten:D). Es amugy mig suliba jarsz nyugodtan kiserletezgess. Munkahelyen, felnottkent mas mert ott ugye egyutt dolgoztok es jo munkahelyet se konnyu talalni.
2019. dec. 7. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
#21 a lányok ugyan annyira azok, mint a fiúk. Sőt! Több érett fiút ismerek mint lányt.
2019. dec. 7. 20:10
 23/27 A kérdező kommentje:

Múltkor beszélgettem vele, valamilyen ürüggyel rá tudtam venni, hogy jöjjön fel hozzánk (véletlen pont akkor amikor nem voltak otthon) aztán tettem neki szexuális utalásokat. Mondtam neki, hogy ilyenkor alapból bugyi nélkül szoktam mászkálni itthon egy szál pólóban, ő meg viccelődött azzal, hogy, ha zavar a többi ruha rajtam nyugodtan vegyem le. Ebből az lett, hogy tényleg levettem és még akarta nézni mi van a póló alatt (hosszú póló volt) megmutattam neki, ő pedig elkezdett játszani vele meg nyalni, aztán jól megdhugott.


Köszi mindenkinek! Szeretlek titeket!

2019. dec. 9. 16:55
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Élvezted?:D

De erre kellett,hogy egyszer megdugjon,vagy többet is akarsz tőle?

2019. dec. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Fuu nagyon!


Volt utána is és lesz is. Jó barátok lettünk. :)

2019. dec. 9. 17:21
 26/27 anonim ***** válasza:
75%
mikor keféltetek?
2019. dec. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Tegnap előtt meg tegnap
2019. dec. 9. 17:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!