Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak szexelni akarok a sráccal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szexelni akarok a sráccal, de ő már többet szeretne?

Figyelt kérdés

Másfél évig volt egy szexpartnerem. A sráccal mindennap találkoztunk pár órát együt töltöttünk és mindenki ment a dolgára. Nem nagyon ismerem. Pár infót tudok csak róla. Munka,hol lakik,hobbi,kedvenc kaja stb. Semmi extrát. Nagyon jó volt vele a szex és nem vágyok kapcsolatra,mert az

rengeteg lemondással jár,veszekedések,nulla magánszféra,bizalmatlanság,féltékenykedés, kombinálás, stb. Viszont a srác azt mondta szerelmes belém. 🤦‍♀️ Pedig nem is ismer engem!!!!!!!!!!!!! Azt mondta szeretné ha együtt lennénk stb. Én hiába kedvelem őt és szimpatikus,nem érti meg,hogy nincs szükségem egy kapcsolatra. De azt mondja próbáljuk meg. Őszíntén szólva csak azért mondtam igent,mert nagyon hiányozna a szex és nem akarok mást keresni magamnak. Vele tényleg nagyon jó,meg hiányozna is. De nem tudom,hogy mit kezdjek ezzel a helyzettel. Azt mondta elmegyünk pénteken étterembe..beszélgetünk stb. Nekem sosem volt kapcsolatom,hosszú távú..és nem tudok,nem szeretem mindenbe beavatni a másikat. Megosztani vele a gondolataimat stb. Tudom,hogy csak gyenge pontjaimra tapintana és ha úgy van akkor majd lesz támadó felület. Leakarom mondani a holnapot. De nem érem el,mert dolgozik. Csak késő este tudom hívni. Meddig lehetne ezt húzni..én nem akarok ennyi körítést. De ha holnap mégsem megyek el akkor szex sem lesz. Dr azt szeretném 😔 semmi sem olyan mint régen. 😞


L/22 F/26


2019. dec. 5. 12:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
Tudod, az ilyen nőket én nem tartom nőnek... és most udvariasságból nem mondom ki, hogy minek tartalak.
2019. dec. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szóval... szerintem ha tisztességes szeretnél lenni, akkor tisztázd vele, hogy te mit szeretnél. Mondd el neki, hogy örülnél, ha ez a viszony folytatódna kettőtök között, de te nem vagy szerelmes és továbbra sem szeretnél kapcsolatot. Ez így korrekt, ugyanis ez így, ha benned ilyen erőteljes ellenérzés van, hosszútávon nem fog működni, és az ő idejét sem húzod majd, arról ne is beszéljünk, hogy nyilván neki tényleg érzései vannak irántad (most tök mindegy, hogy szerinted ő mennyire ismer téged, a szerelem érzete ennél komplexebb magyarázatot követel).

Most ugye írják sokan, hogy biztosan valami mentális problémád van. Nos, ezt nem jelenteném ki ilyen könnyen, mert végül is 22 évesen akár még normális is lehet, hogyha valaki nem szeretne valakit ilyen módon beengedni az életébe. Írtad, hogy nem szereted annyira beavatni a másikat a dolgaidba. Ez alapján az is lehet, hogy szimplán ő nem az a személy, akit be szeretnél avatni, de akár kötődési problémáid is lehetnek tudat alatt rossz családi minta, vagy korábbi tapasztalatok miatt. Ezt itt nem fogjuk tudni megállapítani, de nem is kell, meg ez itt nem az ítélkezés helye. Meg különben is ez a "mindenkinek szüksége van párkapcsolatra" dolog bár általános a társadalomban, vannak olyanok, akik tényleg nagyon jól vannak a bőrükben lelki szükségletek tekintetében ilyen fajta intimitás nélkül is, főleg ha mondjuk más (pl. munka, tanulás, vagy bármi) nagyon leköti a figyelmüket, és abban ki tudnak teljesedni, és egyébként meg egyedül is harmóniában vannak.


Na most először is a helyedben elkezdeném elemezni magam (akár egy pszichológus segítségével), hogy vajon miért is van az, hogy nem akarsz vele vagy akárkivel mélyebb kapcsolatba kerülni, ennek lehet egyszerűbb vagy komolyabb oka is. Vagy hogy hogyan képzeled el magad később. (Mert ugye az általános formula az, hogy az ember családot alapít stb... és ezt mondjuk tekinthetjük normálisnak, de erre sem mindenkinek van szüksége)

Másodszor, ha úgy érzed, hogy ennek semmi esélye köztetek, mert nem érzed azt iránta, és elképzelhetetlennek tartod, hogy bármi is kialakul, akkor ez úgysem fog működni. Mert ő majd keresni fog, te meg lemondod, vagy ha nem mondod le, egyre hidegebb leszel vele és idegesíteni fog. Teher, amikor téged szeretnek, és te nem tudsz viszontszeretni. Én például ilyen helyzetben valamiért mindig elkezdek konkrétan undort érezni, és lököm el magamtól a másikat, és vissza se engedem.


Ugye elmondhatjuk, hogy habár egyre többen keresik ezt, azért kevés az olyan ember, aki igazán hosszútávon szexkapcsolatban gondolkodik. Az a tendencia mégiscsak, hogy egy idő után mindenki vágyik az elmélyedésre, ami ebben az esetben is megmutatkozik, ezért nehéz olyan partnert találni, akivel egyeznek az igényeitek, mert vagy beléd fog szeretni, vagy másba, így hát a legtöbb ilyen viszony egy idő után véget ér. Szóval kénytelen leszel mást keresni.

Szerintem mondd el őszintén, hogy te mit érzel, hogy neked úgy érzed, hogy ez nem fog menni. Esetleg megpróbálhatjátok persze, sosem tudni mi alakul ki, de ne húzd sokáig, ha nem működik. Mert ő is szenvedni fog, és te is.

2019. dec. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!