Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A Domok lenézik a nőket, igaz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Domok lenézik a nőket, igaz?

Figyelt kérdés

2019. dec. 8. 23:55
1 2
 1/14 érdeklődő35 ***** válasza:
100%
Nem
2019. dec. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%

nem

meg van a magam szemlélete a nőkről és a saját subomról is

más kérdés a bánásmód és módszerek


én a kedvenc subomat nagyon is imádtam és vágytam rá, plusz a női nemet nem tekintem alsóbb rendűnek


F

2019. dec. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
Nem. A párom végtelenségig tisztel, a tenyerén hordoz és mindig kikéri a véleményem minden döntésnél, az ágyban meg mocskosul megb**sz és úgy megsz**pat hogy majd belefulladok:D szóval itt megdőlt az elméleted
2019. dec. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Nem. A dom az csak az ágyban dom. Amire te gondolsz, az a bántalmazó kapcsolat.
2019. dec. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Csak az idióták, de azok nem domok, csak szimpla mezei barmok. Az igazi dom megbecsüli, tiszteli és partnerének tekinti a subot, segít a fejlődésében, hogy kiteljesedjen.
2019. dec. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nehai domkent mondom: egyaltalan nem. Sot, nem is itelkezek felette a vagyai miatt. Bar en csak a lajtosabb dolgokat szeretem es a kozos megbeszeles es megegyezes hive vagyok. 19/F
2019. dec. 9. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem.

A dominans viselkedes az nem azt jelenti h elnezem oket. Sot tisztelem amiert a vagyaikat megosztjak velem es reszt valalhatok benne.

2019. dec. 9. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Csak úgy tűnik, de nem.

A megalázós részek amikre gondolsz csak az élvezetek fokozása miatt szükségesek, ettől is más lesz az egész, mint pl. a "hagyományos" szex..

F32 (Dom.)

2019. dec. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 De La Cruse ***** válasza:
Nem!
2019. dec. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%

"néhai domként mondom" "19F"

WTF???

az oviban a kislányok hajának meghúzása még nem ez a kategória :D

2019. dec. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!