Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok! Nálatok befolyásolja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nálatok befolyásolja a vonzalom, netán szerelem kialakulását, hogy valaki kedves, figyelmes veletek és mennyire akar a kedvetekbe járni, meglepni bizonyos dolgokkal? Mennyire számít?

Figyelt kérdés

Kialakulhat emiatt plusz dolog a másik iránt?Vannak esetleg pozitív tapasztalatok?

Meg akarok hódítani egy nőt,aki még nem érdeklődik irántam,azért érdekelne.

(A kérdés lányoknak szól! :) )



2017. dec. 20. 23:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. dec. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Persze, hogy befolyásolja. Általában a kapcsolatban én vagyok az aki inkább ad és figyelmesebb a másikkal, persze azért jól esik ha néha nekem is kedveskednek.

Meglepni nem pont egyből egy csokor virággal kell hanem mondjuk egy csokival vagy egy olyan dologgal amit szeret, de nem nagy dolog. Az csak növeli a szimpátia és szerelem kialakulását, ha kedveskedünk a másiknak szóval minden képen megéri ha kedveskedsz neki.

2017. dec. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Inkább úgy mondanám, hogy befolyásolja, de minimálisan. Nagyon kedves és figyelmes dolog, de nagyon könnyen túl lehet tolni vagy kényelmetlen, ha a másik mindig ad valamit. Viszont az meg lehangoló, ha soha semmi ilyen apróságot nem kap az ember, persze kimutathatja másként is az érdeklődést, szóval messze nem drasztikus a dolog.

Summa summarum, nem ezen fog múlni az érdeklődése sztem, max baromi rövid távon. Akkor mg kínos is lehet, ha ő totál passzív irányodban, te meg adsz neki valamit. Önmagaddal keltsd fel az érdeklődését.

2017. dec. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát nyilván befolyásolja arról tudom hogy én a kedveskedős fajta vagyok és sok pozitív erzelmet kapok cserébe viszont a visszaélésekből is van bőven emiatt
2017. dec. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Volt ra pelda hogy akivel ismerkedtem, alapvetoen bunkonak, mogorvanak tunt. Aztan neha-neha nagyon meglepett a figyelmessegevel, kedves mosolyaval stb.

Az nagyon jol esett.

Sokkal jobban ertekeli az ember ilyen esetben, mintha valaki nonstop kedveskedik meg vigyorog ha kell, ha nem.

Az egeszseges egyensulyt es a megfelelo pillanatokat kell megtalalni ebben is.

2017. dec. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :) Még írjatok véleményeket,esetleg sikersztorikat légyszi! :)

Egyébként,mint,ahogy írtam feljebb már,még nem vagyunk egy pár,csak szeretném,hogy idővel azok legyünk,szóval így nézzétek az egész kérdést legyetek szívesek! :)

2017. dec. 21. 11:47
 7/12 anonim ***** válasza:
Abszolút befolyásolja nálam, segíti a szerelem kialakulását.
2017. dec. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A vonzalom kialakulását nem :D Az vagy van, vagy nincs. Ha valakihez nem vonzódom, hiába kedveskedik, ez nem változik meg. Ellenben kedvelni kedvelhetem jobban azáltal, mert "udvarol". Szerintem. :D


23L

2017. dec. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem igazán befolyásolja.Mindenki más,mindenkiben más a vonzó, mindenki másképp működik.Nem akarok senkire ráhúzni semmilyen viselkedési normát, vagy tulajdonságot, amivel nem rendelkezik.Ha túlzottan erőlteted ezt a kedves,figyelmes dolgot előbb-utóbb roppant idegesítő lesz és hiteletelennek, képmutatónak fogsz látszani.Sablonos, de légy önmagad,ha alapvetően nem kenyered ez a negédesség(pl.idegenekkel vagy akikhez nem vonzódsz nem így viselkedsz) akklr hanyagold, viselkedj úgy ahogy szoktál(de nyílván kutúráltan), ha van benned valami ami tetszik neki, akkor önmagadat adva fogod meghódítani.Ha nem, akkor azzal sem fogod, ha megfújod a helyet ahová leül. Még ha plussz pont is nála a kedvében járás, szerelmes akkor sem lesz beléd tőle , ha amúgy nem az. Pl.anyukám velem marha figyelmes, mindenben a kedvemre tesz, mégsem szeretek belé.Vagy van olyan amúgy heteró barátnőm, aki szintén mindig figyelmes, de ő mindig ilyen, el van könyvelve jó fej,aranyos nőnek,de szerelem nincs iránta.Szóval csak magadat add, ha eddig nem volt szoros az ismeredséged kínos is lehet, hogy annyira loholsz utána, kétszínünek fog tartani amiért "nyalizol" neki, ami inkább taszító mint vonzó.
2017. dec. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem volt már h szimplán a kedvességétől beleszerettem valakibe..
2017. dec. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!