Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szüzesség egy olyan csapda,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüzesség egy olyan csapda, amiből a férfiak egy adott kor után már nem tudnak kimászni?

Figyelt kérdés

2019. dec. 11. 20:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%
sok a meleg, valaki csak megsajnál
2019. dec. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon nagy csapda. Akkora csapda, hogy apró pénzért ki lehet belőle jutni. Tudod mi a nagy csapda? Amikor az ember rákos lesz, vagy komoly betegsége van, és hiába van pénze és nem tudják meggyógyítani. Na a szüzesség egyáltalán nem ilyen.
2019. dec. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

#2 +1


Irigylem a problémáidat, Kérdező.

2019. dec. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem a szüzesség a "csapda" hanem az ami okozza, az önbizalomhiány, a komplexusok, a kudarctól való félelem. BÁRMIKOR kimászhatsz ezekből - de csakis saját erőből, kívülről nem fog megváltás jönni. Olyan ez mint a sport, ha fittebb szeretnél lenni az edződ megmutathatja mit csinálj, de ha helyetted csinálja meg a gyakorlatot attól nem nő meg a te izmod.
2019. dec. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%

15.000 Ft és egy prosti megszabadít ettől a betegségtől.


Egészséges vagy, van kezed lábad, nem vagy rákos beteg...


Úgyhogy fejezd be a picsogást. Menj el prostihoz, vetesd le a rontást és tessék férfiként nekiállni csajozni.


Rühellem már a sok nyafogó szűzlúzert.

2019. dec. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
az egy olyan csapda, amiből 15-20 ezer Ft kimászni
2019. dec. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Én a csókolózással voltam így, senkivel se csókolóztam 17 éves koromig, utána már nem is nagyon akartam, mert a többségnek mindenkinek volt már párkapcsolata, én meg úgy voltam vele, hogy mi lesz ha valami nagyon gáz dolgot fogok csinálni első csóknál és majd beszédtéma leszek.


Emiatt nem is volt párkapcsolatom 18 éves koromig, még ha volt is olyan akivel lehetett volna.


Onnan viszont már minden alakult, igazából ha már volt párkapcsolatod 1x, onnantol nem tudom mi lehet az akadálya, hogy találj egy olyat ahol szexuális együttlét is legyen. Feltéve ha nem vagy túl fiatal.

2019. dec. 12. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 1Léna ***** válasza:
42%

Az eddigi válaszok egy szemszöget világítottak meg.

Egy másik szemszögből nézve, egy adott kor után is szüz nő számára lehetsz a legnagyobb ajándék. És amit most problémának itélsz az lehet egy tartós hosszútávú kapcsolat alapja.

Sok olyan nő van aki pont ilyen társat szeretne magának.

Aki lelki és testi társra vágyik, és azt az adott személy belső értékeinek feltárásával teszi. Ha már pontosan tudják mindketten, hogy a megismert személyt szeretnék egy életen át boldoggá tenni, akkor nem lesz közöttük probléma a szüzesség, sőt felértékelődik, hiszen együtt szerzik meg a jártasságot benne.

2019. dec. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Már abban sem hiszek, hogy létezik egyáltalán olyan nő, aki örülne nekem, legfeljebb borsos összegekért cserébe vállalna be.
2019. dec. 13. 23:31
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, szűzszorongásnak hívják.
2019. dec. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!