Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire lenne jó ötlet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne jó ötlet egyéjszakásban elveszteni szüzességem?

Figyelt kérdés
A barátnöim már elvesztették és folyamatosan cikiznek hogy én még nem,meg úgy érzem nem tudok hozzászólni a témához. Úgy gondoltam eddig hogy várok az igazira de már 18 éves vagyok.

2019. dec. 13. 19:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
51%

Nekem sajna 20 éves koromig kellett várnom az első aktusra.Nagyon nehéz volt ez az időszak,pláne férfiként,folyamatosan frusztrált a vágy,hiába a sok maszturbáció.Kell a másik ember is hozzá,a érintése,simogatása,puszilgatása,sóhajainak,nyögéseinek hangja.Csak így tudok teljes mértékben kielégülni.

Most sem vagyok telítve önbizalommal,de anno nagyon bátortalan voltam,féltem,hogy ki tudom-e elégíteni a partnert,elégedett lesz-e velem.

Visszanézve,nem kell rajt görcsölni,a kezdeti lépés megtétele csak a nagyon nehéz,ha az első csók,érintés megtörtént onnantól már sodor a vágy,és ez csökkenti a szorongást.

Viszont gondold jól át kinek adod az "ajándékod". :) /szűzességed/

Mivel nyílt lett a szexualitás,korosztályodban jellemző az önzőség,csak a saját kielégülés mielőbbi elérése.

Szerintem ne egy "menő" srácot válassz,ő el van halmozva női ajánlatokkal,ezért nem különösen fog törődni a te igényeiddel.

Egy idősebb, /bár jobban szeretem az érettebb kifejezést/ férfi ritkán jut hozzá fiatalabb lányhoz,ezért nagyon értékeli,figyel rá,hogy Te is élvezd.Persze nem vagyunk egyformák,de ebben a korosztályban több az ilyen típus.

Én rendkívül vonzónak,kívánatosnak tartom a fiatal korosztályt,szebb,selymesebb :),feszesebb a bőrük,s mivel szeretem a hosszú előjátékot,ez fontos a simogatásnál,puszilgatásnál,nyalásnál.

Arra is vigyázz,hogy ne az ismerőseid közül válassz,mi férfiak szeretünk,és merünk a szexuális életünkről mesélni,ezért hamar kifog derülni ha valaki összejön veled.

Interneten könnyen tudsz találni erre alkalmas személyt,a lényeg,hogy őszintén írd le mit szeretnél,mire vágysz,akár a válaszodban is,ha megtisztelsz vele.

Bármi kérdésed van tedd fel nyugodtan,a lényeg,hogy őszintén.

További élménydús napot,szia Zsolt.

2019. dec. 15. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

az egyéjszakással az a gond, hogy valószínüleg részeg a pasi, meg te is, szóval egyrészt bénázni fogtok másrészt pedig nem is fogsz rá rendesen emlékezni.


ha józanok vagytok akkor oké, de előtte mérd fel rendesen, legyen magas, nagytenyerű, gyengéd de ugyanakkor férfias.

2019. dec. 17. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Hasonló lehet a sztorink, annyi különbséggel hogy engem sosem cukkoltak a barátaim emiatt (a helyedben elgondolkodnék milyenek ha itt tartanak)

Másodsorban meg neked kell eldönteni, kivel, mikor és milyen élethelyzetben akarod.

Én 19 éves vagyok, eddig sajnos én sem találtam magamhoz illőt, így nem veszítettem el-habár én jópár pettingen is túl vagyok, de mindig megszólalt a vészharang, hogy nem így kéne elveszíteni.

Nem kell senkinek sem tudnia volt e már szexed ezelőtt vagy sem, ne add alább a sajátnak vélt elvárásaidból.

Én is feltettem magamnak a kérdést, hogy azután a sok buli, fesztiválos lehetőségkor ha elvesztettem volna, mit éreznék most?

Jó nagy kongó ürességet, "legalább" túlestem rajta..maximum, de akinek kicsit mélyebb érzései vannak, máshogy gondolkodik.

Annyit tudok mondani, nem te vagy az egyedüli, aki ennyi idősen vár a megfelelőre, valakinek ez teljesség, érzelmesség, valakinek meg csak vágy alapú dolog..neked kell eldöntened melyik, és ehhez megfelelően párt,társat találni.

Egyébként a petting belefér ha nagyon vágysz már rá, abban semmi rossz dolog nincs.

2019. dec. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Jó ötlet ha én vagyok az akivel... :D


Amúgy tuti a barátnőid sincsenek még kilukasztva vagy biztosan nem mind, csak a szájuk jár.

2019. dec. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!