Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire zavaró az embereknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavaró az embereknek ha sokkal idősebb férfiak jönnek be?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi ez már elfogadott vagy esetleg még mindig elítélendő?

2019. dec. 18. 07:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%
Ez egyéni felfogás kérdése. Engem pl nem zavar. F
2019. dec. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
Mivel én 40 vagyok, szerintem elfogadható, mármint pasi, de sosem pályáztam csak a fiatalsága miatt egyetlen lányra sem. A családomban van húsz év korkülönbséggel működő kapcsolat, és semmi gond nincs belőle.
2019. dec. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Miért mások véleménye alapján akarsz élni?
2019. dec. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
30%
Én elítélem
2019. dec. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
54%
Nem zavaró. Persze mindenki tudni tudni fogja, hogy csak a pénzére hajtasz. Ha nem így van, akkor is ezt gobdolják. De mivel ez szokványos, nem zavar senkit.
2019. dec. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%

Miért fontos olyanok véleménye, akiknek semmi közük az életedhez?

És miért pont ebben a kérdéskörben? Az élet sok más területén - ami közvetlenebbül érint másokat - olyan gyönyörűen sz**ik mindenki mások véleményére... de persze a magánéletben ott muszáj vadidegenek akarata szerint díszelegni.

2019. dec. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 kisördög1 ***** válasza:
81%
El nem ítélendő és különben is az a lényeg te hogy érzed. Mondjuk a külső megítélés erősen függ a korkülönbségtől.
2019. dec. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Hát nálam ez akár 20 év is lehet de az már felső határ.

Amúgy az a baj hogy ez a korosztály már nem akar családot max csak szexuális kapcsolatot.

2019. dec. 18. 10:03
 9/15 kisördög1 ***** válasza:
71%

A 20 év nem annyira sok hogy kivetni való legyen, pláne nem ha már nem vagy 16 éves :)

Mondjuk egy 40-50 éves pasi még akar(hat) családot és a szexnél többet.

2019. dec. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%

Én most 50 vagyok pont. Jó karban, nem szétesett hájas.

Az elmúlt 10 évben csak 18-25 közötti 9 bnőm volt.

Csak az egyik közülük titkolózott, vagyis nem sétáltunk nyiltan kézenfogva az utcán. A többi mind mind lesz...rta, hogy a külvilágnak mi a véleménye erről.

Mi jól éreztük magunkat és kész, ez volt a fontos.


Ha szülő oldalról nézzük, akkor egy normális édesnya csak azt nézi, hogy a kislánya boldog, vagy sem. És nem akarja meggyőzni az előrelátó negativ hülyeségekkel.

2019. dec. 19. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!