Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire zavaró az embereknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavaró az embereknek ha sokkal idősebb férfiak jönnek be?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi ez már elfogadott vagy esetleg még mindig elítélendő?

2019. dec. 18. 07:06
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Utolsó.

Ha a te vejednek való lenne 70 éves,te mit szólnál?

Gondolom örülnél.

2020. jan. 6. 09:23
 12/15 anonim ***** válasza:
38%
Engem nem zavar ha huszonéves csajok rajonganak értem:)
2020. jan. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
63%
Nem egészséges dolog!
2020. máj. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
59%

Na mert az egészséges, hogy 20éL és 23éF szenvednek szexualitásukkal és görcsölve próbálkoznak és talán soha nem lesz jó együtt nekik, de azért elcsesznek igy 2 évet az életükből ? Ez jobb ? OK nem mindenki igy él, de rengetegen vannak igy és kész.

Hidd el nekem, (52é vagyok), rengeteg fiatal 18-23 közötti lánynak nagyon komoly lelki és testi-szexualitási problémája van, amit magában kell tartania, küzd vele ugy a lelke mélyén. Akikkel nekem dolgom volt, érdekes, mindegyik azon túl, hogy szanaszéjjel szeretkeztük !!! egymást, 2-3 órán át, néha sirva meséltek a legbensőbb kis gondjaikról. Mert nincs a környezetükben olyan, aki csak egyszerűen kedves hangulatban meghallgatná őket, anélkül hogy elkezdené osztani a felsőbbrendűségű felnőtt észt.

És higgyétek el, ez nekik atom mód jólesett. Na ezért ragaszkodtak hozzám sokan.

2020. jún. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
66%
Eléggé zavaró.
2020. jún. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!