Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szextárskeresökön mennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szextárskeresökön mennyi esély van jó nőt, jó pasit találni?

Figyelt kérdés
2019. dec. 26. 20:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Esélyed simán van a nemfizetősökön is találni,van 1-2 oldal ami tűrhető.

A lényeg hogy ha regisztrálsz, normálisan kitöltött adatlapot csinálj magadról;)

2019. dec. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én is találtam egyet, akit ismertem már személyesen is. Nem volt valami nagy szám. Olyan nőt keresek, akár hosszú távra kapcsolatra is, akivel lehet akár egész nap is szexelni.
2019. dec. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Normálisra nincs sok esély, mert a férfiak 70-80% ott csak megdgni akar mindenkit, így a maradéknak, aki tényleg társat keres, esélye se marad, mert választ sem kap. "Megint egy kanos" így leszoktam a társkeresőkről. 32f
2019. dec. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ugyanakkor mint a való életben (illetve annál kicsit kisebb mert a való életben 1:1 a nemek aránya a szexpartner-keresőkön meg kb. 1:50).
2019. dec. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!