Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha ronda a f. zsom akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ronda a f. zsom akkor esélytelen?

Figyelt kérdés

Helló! Netes társkeresőkön sokat próbálkozom, de ha odáig jutunk, hogy képet kérnek a róla akkor minden nő szó nélkül eltűnik. Többen is írták már, hogy ronda a farkam. Sajnos ez valóban igaz.


Még gyerekkoromban volt egy fitymaszűkületem és a doki kicsit másnapos volt és úgy tudta megoldani, hogy maradt egy ilyen gumó szerűség a makkomon és valóban rondán néz ki az egész. Így teljesen esélytelen, hogy valaha is kelljek egy nőnek?


Eddig főleg csak olyan kapcsolataim voltak, amikben én adtam viszonzás nélkül és a farkam elő sem került soha.



2019. dec. 27. 09:03
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Ahol képcsere történt a farkadról, ott mindig pasikkal beszéltél. És azért tűntek el, mert csak egy képet akartak és kész. Egy lányt rohadtul nem érdekli a farkad... :D
2019. dec. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

:o

Másnapos orvos műtött meg téged, és nem jelentettétek fel h nem jól végezte a munkáját?


Nem esélytelen. Biztos h így is kelleni fogsz a nőknek.

L

2019. dec. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Küldj kèpet ès megmondom
2019. dec. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"Eddig főleg csak olyan kapcsolataim voltak, amikben én adtam viszonzás nélkül és a farkam elő sem került soha."


Ezek nem kapcsolatok voltak.

2019. dec. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ne kuldd el a farkad. Szerintem egy not ez nem erdekel.
2019. dec. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
És egy újabb műtét már nem segíthet rajta?
2019. dec. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Ahogy fent is írják, azért vagy esélytelen mert a farkadról akarsz képet küldeni (aki meg kér az meg magát nőnek kiadó pasi). A nőket nem a farkad érdekli, hanem az ember, a farok "gazdája". Az olyan pasi meg nem érdekli őket aki a farkáról képet küldözget.
2019. dec. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem ennél sokkal durvább orvosi hibás esetem/defektusom van, mégsem érdekelte barátnőm. Mármint jó értelemben nem érdekelte. :D
2019. dec. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A fa5z az fa5z. Nem matyóhímzés, hogy szép legyen, csak használni tudd.
2019. dec. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!