Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet olyan lányt találnom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet olyan lányt találnom aki csak házasság után szeretne először szexelni?

Figyelt kérdés

Lehet hülyének néztek, de szerintem undorító ha valaki sok mindenkivel összefekszik. Mivel a szexet szaporodás miatt találták ki ezért én csak azzal a nővel szeretném csinálni akivel gyerekem is lesz, lehetőleg házasság után. Nagyon kiábrándító az ha valaki szinte ismeretlenül szexel, meg ha sok mindenkivel szexelt.

Volt már hogy ismerkedtem lánnyal, ő pl már első találkozásnál le akart volna feküdni velem.

Nyilván verni én is szoktam, meg ha találnék olyan lány attól még kinyalnám, csak a behatolást nem akarom. De ezt is csak néhány hónapos ismerettség után.

Baj hogy én így gondolkozom? Találhatok ilyen lányt?

19F


2020. jan. 3. 14:49
 1/10 anonim ***** válasza:
68%

És ha házasság után derül ki hogy nem passzoltok az ágyban akkor mit csinálsz?

Ebbe a dologba nagyon nagyon kevés lány menne bele!

2020. jan. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Na, most feladtad a leckét. Nem tudom eldönteni, hogy ügyes trollkodásról van szó, vagy tényleg ennyire... furcsán gondolkozol. Hajlok az előbbi felé. Kérdésedre válaszolva lehet ilyen lányt találni, de baromi nehéz.
2020. jan. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
Ilyen csaj nagyon ritka.Talán próbalkozz valami apácazárdánál.
2020. jan. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%

hát valamilyen keresztény körben nézelődhetsz

mindenesetre nem ajánlom ezt, nagyon lutri

2020. jan. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Vallásos körben kell ismerkedni. Ott igen.
2020. jan. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Legyél krisnás,azok csak akkor dugnak,ha gyereket akarnak.Van is itt valahol Zalában.
2020. jan. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mondd el ezt a csajnak és lesz olyan aki kivárja, nálad legalábbis.
2020. jan. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A szex érdekel, kivered, kinyalnád. Gondolom, ha leszopnának sem bánnád, 19 évesen találhatsz ilyet, de nem biztos, hogy hozzád akar menni, lehet önbizalom hiányos, vagy szűz.
2020. jan. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyen lányokat, illetve van aki már megházasodott közülük. Mindegyikük vallásos, általában református/protestáns keresztyén vallásúak, de katolikus is előfordul. De ha vallásos lányt választasz, akkor azért más nézetekben is meg kell egyeznetek. Nyilván pont a szex hiányából adódóan más dolgok, értékek értékelődnek fel a szemükben.
2020. jan. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 jdfGabrella ***** válasza:
Mi lesz hogyha a házasság után derül ki hogy rossz az ágyban?
2020. jan. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!