Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha beleszerettek egy lányba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha beleszerettek egy lányba egyből le is feküdnétek vele vagy ez a vonzalom csak később alakul ki?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel nagyon jóban vagyok. Úgy érzem, hogy kezdek többet érezni iránta, de ha belegondolok azt nem tudom elképzelni, hogy lefeküdjek vele. Ti voltatok már így? 20/F

2020. jan. 4. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Mert szűz vagy?
2020. jan. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bárkivel lefeküdnék aki jólnéz ki
2020. jan. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én már a szerelem előtt is... 😀


33/F

2020. jan. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen en ereztem mar ilyet. Ez azert van mert sokaig joban voltatok es nem ugy neztel ra mint parodra, hanem mint barat. Es emiatt most nem tid atallni az agyad es elkepzelni hogy szexeltekmert neked o a barat zonaban volt sokaig

L

2020. jan. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!