Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van esély arra, hogy bejövök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély arra, hogy bejövök neki, vagy kezd belém szeretni?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen van egy férfi, akivel egy hónapja flörtölgetünk egymással. Eleinte kósza érintések, mosolygás és poénkodás ment, azonban néhány hete ez mintha elmélyült volna. Mintha már nem csak a játszadozásról szólna ez, hanem mélyebb érzelmekről. A figyelmessége, az hogy mindig a közelemben van, gyakran azon kapom, hogy néz engem, és nagyon sokszor érdeklődik és segít a munkámban, pedig nem tartozik a munkakörébe. Simogat, kávézni hív, és nagyon mélységesen néz a szemembe. Figyelemmel kísér egész nap.

Azt érzem, hogy neki nem csak egy lennék a sok közül.

Szerintetek túlidealizálom? Én semmi jelét nem adom annak, hogy szörnyen bejön nekem.... 30/N


2020. jan. 6. 23:10
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Sztem biztos h nem szerelmes beléd, max csak szexelni akar veled. Ezért viselkedik így
2020. jan. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még nagyon is van rá esély. 37F
2020. jan. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha neked is bejön, akkor adhatnád jelét ennek!:) De ne túl rámenősen, had irányítsa ő a dolgok alakulását, ha tényleg akar valamit, te csak kiskaput adj neki, hogy "szabad a pálya". Például bókolj, dicsérj, mosolyogj, te is érintsd meg, de néha-néha szórj el ilyeneket, ne állandóan az már túlzás lenne. Had legyen izgalmas neki, hogy meg kell szereznie:)
2020. jan. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!