Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki miert csalja a pàrjàt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki miert csalja a pàrjàt?

Figyelt kérdés
2020. jan. 15. 13:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%
Izgat a hódítás, ha el tudom venni a barátnőjétől, feleségétől. Addig izgalmas míg megkapom.
2020. jan. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
megszokott,unalmas dolgok,nem változtat,kevés orál.f
2020. jan. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Gonoszságból.
2020. jan. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
28%

Van egy különleges érzés abban, hogy látsz egy csajt meztelenül, akit korábban még nem láthattam úgy. Van egy különleges érzés megérinteni. Van egy kellemes bizsergés (most nem kifejezetten arra gondoltam) amikor megmarkolhatom a mellét, vagy végigsimíthatom a testét. Ahogy végigsiklik a kezem olyan domborulatokon és íveken amiket korábban még nem érintettem. Az újdonság varázsa. Milyen a bőre illata, milyen az érintése. Milyen megcsókolni, mennyire puhák az ajkai. Az a gyermeki izgalom, mikor azt várod, csókolózás elején, hogy a nyelve végre érintse a tiédet.

S amit a legjobban szeretek az egészben: bebújni a combjai közé és belenyalni a punciba. Varázslatoz érezni a női teszt reakcióit, izgalommal várom azt az apró remegést, megveszek azért amikor egy nő elélvez attól, hogy nyalom. Imádom nézni a meglepett arcukat egy orgazmus után. Azt a kisimult, vidám, mosolygós arcot. Azt a boldogságot, amivel átölelnek utána és azt a szenvedélyt amivel befogadják testükbe legnemesebb szervemet. Onnan minden más már másodlagos, de ugyanolyan boldogsággal tölt el.

Én azért élek, hogy minél több nőt kinyaljak.


Ezt megtehetem a feleségemmel is. Ott is csodákat művelünk. Mégis bennem van a vágy, hogy egy másik, egy számomra addig ismeretlen nőnek is ilyen örömet okozzak. És az sem érdekel, ha fizetni kell érte!!!!!!!!

2020. jan. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%
Egyetlen alkalommal csaltam meg barátnőmet: külföldön voltam egyetemistaként nemzetközi tanulmányi versenyen, és ott ágyba vittem egy gyönyörű lengyel csajt. Úgy gondoltam, hogy ilyen lehetőségem soha többet nem lesz, a csaj nagyon szexi volt, a lebukás esélye kicsi, és amúgyis a bakancslistámon volt külföldi és különösen lengyel nővel dugni. Jó is volt nagyon, nem bántam meg. Lehet lepontozni.
2020. jan. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%

Ő már ex.

Az ok: elhanyagolta magát.

2020. jan. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
A szexmentes házasság.Én pedig csak vele akartam.Ő senkivel.
2020. jan. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Számtalan oka lehet egy félrelépésnek. Van aki örök "vadász" marad, nem tud megfelelő mélységű érzelmi kötődést kialakítani, vagy egyszerűen kell neki a folyamatos visszajelzés.

A többség viszont azért lép félre, mert "otthon" már nincs meg minden, sem a megfelelő érzelmi kötődés, sem a megfelelő mennyiségű ÉS minőségű szexualitás. Beleragadnak egy "megszokásból" kapcsolatba. Na ilyenkor korrektebb azt mondani, hogy ennyi volt, jobb elengedni a másikat.

2020. jan. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Pontosan azért, amiért Mucsi szerint Scherer fütyül.

Remélem tömör voltam és egyértelmű.

2020. jan. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 8as. Tevedsz. En olyankor szoktam azt mondani, na akkor ezt most beszeljuk is meg hol rontottuk el, mi lehet a gond, mit kene csinalni,hogy jobb legyen.


Ha valahanyszor megszokotta valik egy kapcsolat es raunsz mit teszel? Mindig fogod magad es ujat keresel? Ha minden egyes alkalommal latod,hogy mindig oda lyukadsz ki ugyan ahoz a problemahoz..nem kene elgondolkodni kicsit,hogy itt a mas problemak vannak? Mert lehet,hogy rovid tavon ugy erzed,hogy azzal ha uj kapcsolat utan nezel megoldod a problemat, de idovel ha keptelen van ezeket tenylegesen kikuszobolni ujra es ujra elojonnek majd akar hany kapcsolatba is masznal bele.

22L.

2020. jan. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!