Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 5 éve vagyunk házasok, a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 éve vagyunk házasok, a férjem azt találta ki, hogy szeretné ha előtte más pasival szeretkeznék, majd vele. Valakinek van ilyen tapasztalata? Bele menjek?

Figyelt kérdés
Engem is izgat a gondolat, de attól tartok hogy talán nem is szeret igazán ha hajlandó engem odaadni más pasinak is.

#cuckold #más pasival
2020. jan. 17. 08:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
71%
Ezek a női válaszok :'D Képesek úgy beállítani, hogy ők milyen rendesek a párjukkal amiért nagylelkűen lefekszenek mással is :D Vicc.
2020. jan. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
73%
Ha mindkettőtöknek jó, miért ne? volt már ilyenben részem, nagyon izgalmas volt utána "visszavenni birtokba" a csajomat. :)
2020. jan. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
63%
7-es okoska nem ettől harmonikus és boldog a házasságunk hanem emellett. Ja és a kérdésre reagálj és ne az én válaszomra. 6-os voltam.
2020. jan. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
95%
Teljesen személyiség és kapcsolatfüggő. Ha téged is izgat menj bele, ha csak kényszerből csinálnád viszont semmiképp.
2020. jan. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
90%
Ha mindketten erre vágytok akkor belefér ha kétséged van lehet rámegy a házasságod.15 éve vagyok házas nekünk nem férne bele egy harmadik és igy is jó a sex feldobjuk mással ami mindkettőnknek jó új ötletek megbeszéljük kipróbáljuk.És nekünk emellett harmonikus és boldog a házasságunk.
2020. jan. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Bele mentem.Köszi a válaszokat. Férjem hozott egy fiatal nagy méretű srácot. Eleinte nagyon zavarban voltam és kicsit fájt is, de aztán fantasztikus volt. 2x akkorát élveztem mint még soha, aztán még 2x a férjemmel. Alig várom a következő alkalmat.
2020. jan. 20. 14:47
 17/20 anonim ***** válasza:
57%
Több részletet akarunk😁
2020. jan. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
49%
Jöhetne kicsit több infó :)
2020. jan. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
21%

Hát akinek ez belefér ámen. Voltam már hasonlókba de mind laza kapcsolatban volt. Komolyban nekem nem fér bele. Bar aki szerint ezé jo a házassága az kicsit vegye elo azt s maradek kevés eszét s gondolja ujra ezt a kijelenteset.... persze kurtok jobbra balra mindenki meg egyutt is persze harmonikus 😀

Ha majd lesz gyerek azt meglátja hogy x y pakolja az anyját az is milyen szep lesz vagy ha indul egy kis pletyka azt a gyefek fulebe jut hogy anyádat rakja a fel falu

2021. júl. 11. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

#16

Szóval sokkal jobb, mint a férjed. Még mindig tart?

2023. aug. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!