Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tudok tenni, hogy kevésbé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni, hogy kevésbé legyek szégyenlős a barátom előtt?

Figyelt kérdés

Amikor le kell venni a ruhát, nagyon szégyenlős vagyok

A bugyi egész könnyen lekerül, a melltartoval viszont annál több probléma van

Tudom, hogy barátom szereti, hogy kis mellem van, engem viszont nagyon frusztrál a dolog.


Pont emiatt mondjuk a közös tusolast nem vállalom be, de barátom meg nagyon szeretne, ha letusolnank együtt (nyilván nem eroszakoskodik vagy bármi, szak mondani szokta, hogy jó lenne)


És hiába hatarozom el magam, hogy most bevállalom, amikor tényleg oda kerülne a sor, mindig meghatralok


Pedig már 2 éve vagyunk együtt, szóval igazán elmulhatott volna ez az “érzésem” 😕



2020. jan. 20. 10:42
1 2 3
 1/25 MMarcell014 válasza:
100%
Csukd be a szemet, gondolj a Bahamákra és vedd le a ruhaneműt. Ha így se megy akkor kérd meg, hogy menjen ki utána meg jöjjön vissza ha szólsz.
2020. jan. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Játsz a tükörben minél többet a melleiddel. Menj el szoliba, hogy egy kicsit barnábbak legyenek, ha eddig nem tetted meg. Izgasd fel a mellbimbódat, hogy jó hegyesen áljon és gyönyörködj így benne ...és végső lépésként mutasd meg a barátodnak is.
2020. jan. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi a bajod a melleiddel?
2020. jan. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha két év után sem megy akkor nehéz lesz. Nekem barátnőm kb egy-két hónapig volt szégyenlős de annyi dícséretet kapott hogy már simán flangál meztelenül a lakásban.
2020. jan. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

#2

Na ez az, ami nekem nagyon nem jön be

Ha izgatom a mellbimbomat, inkább kellemetlen, mint jó érzés (ha egyedül vagyok és senki nem lát, akkor is)

De azt se szeretem, hogy ha barátom csinálja

Ha csak úgy tapizza a mellemet (szóval az egészet megfogja és nem csak a mellbimbomhoz ér hozza, azt elviselem, de nem okoz különösebb örömet/ jó érzést)

Ez valószínűleg azért van, mert alapbol gondom van a melleimmel



#3

A méretet nem szeretem, mert túl kicsi

2020. jan. 20. 10:57
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Jajj ne viccelj már , azt hittem 2 hónapos a kapcsolatotok, 2 ev után a parod mar ismer kivűl-belül, csukott szemmel is tudja mekkora a melled, jobb lenne ha nagy lenne és lógna ?

Fogadd el magad ,

2020. jan. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Nyilván az sem lenne jobb

De amikor (kis túlzással) naponta szembesülök vele, hogy mekkora hátrány, akkor attól elég könnyen kialakul az, hogy nem szeretem/nem tudom elfogadni, hogy ekkora

2020. jan. 20. 11:09
 8/25 anonim ***** válasza:
82%
Naponta szembesülsz vele, hogy mekkora hátrány? Wtf? Nekem is kicsi mellém van, de még sosem éreztem azt, pláne a hétköznapi életben, hogy ez gond lenne...
2020. jan. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
17%
Miben hátrány, mondd! Azt írtad van barátod, csak nem cserélni akarod, he?!?!
2020. jan. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Pl amikor ruhát akarok venni, de egyszerűen egyik se jó rám, mert olyan lányokra csináljak, akik vékonyak (ez még stimmelne is), de legalább B (néha inkább C) méretű mellekkel rendelkeznek

És semmi extra ruhára nem kell gondolni

2020. jan. 20. 11:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!